moda polska dla dzieci SS 2020

Born to Explore: SS20

O nowej, zainspirowanej morzem kolekcji

Born to Explore: SS20
Paulina Kania

Urodziłem się by, odkrywać. Najpierw na mojej mapie zakreśliłem las, a teraz, wiosną i latem, przyszła pora na wzburzone morza i piaszczyste plaże, masujący stopy piach i smagane wiatrem wydmy. Najnowsza kolekcja Born to Explore organicznie spaja się z dziecięcym łaknieniem podróży i poznawania. Wystarczy się zanurzyć.

Po lądzie suną leniwie i ciężko, za to w wodzie stają się pływakami pierwszej wody. Foki, bo o nich mowa, ozdobiły swą uroczą aparycją koszulki, body i sukienki w wiosenno-letniej kolekcji Born to Explore. Marka zaspokaja kolejne potrzeby urodzonych wędrowców, którzy nie rozstają się z lupą, lornetką, latarką i wiaderkiem, czyli podręcznym zestawem wielbiciela flory i fauny.

Rafy koralowe potrafią ciągnąć się kilometrami i zachwycać swoją bogatą strukturą. Uważni obserwatorzy zanotowali ponoć czułości wymieniane między drobnymi, kilkumilimetrowymi polipami koralowców, stykanie się czułkami i pocałunki. Są bardzo fotogeniczne i zachwycająco prezentują się na tkaninie. Na pomysł ich zobrazowania wpadła ilustratorka Monika Mularczyk, odpowiedzialna także za printy w poprzedniej kolekcji marki. Brawo, Monika!

W ofercie marki znajdziecie body w rozmiarach od 56/62 do 92/98 oraz sukienki, koszulki i szorty do rozmiaru 104/110. Wszystkie ubrania uszyte zostały z organicznej bawełny, opatrzonej certyfikatem GOTS.

*

BORN TO EXPLORE

Strona internetowa / Facebook / Instagram

Modele: Stefanek i Kostek
Zdjęcia i stylizacja: Paulina Kania

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Born to Explore.

 

Dodaj komentarz