Czyste linie i szlachetne piękno rodzimego drewna – to wyróżnia Borcas, polską manufakturę meblową, która minimalizm i lekkość kształtów doprowadziła do perfekcji. Marka o swoich rozwiązaniach myśli uniwersalnie. Dlatego meble, które wybierzemy do pokoju dziecka, doskonale sprawdzą się także w każdym innym wnętrzu. Tak właśnie rozumiemy szlachetny minimalizm: w Borcas to nie ornamenty, lecz wysmakowane kształty i wykorzystane drewno grają główną rolę.
Jakość i funkcja są priorytetami, które przyświecają twórcom Borcas. Odważnie tworzą takie meble, których kształt jest bliski ich sercu. Każdy klient ma szerokie możliwości konfigurowania mebli, dopasowywania właściwego rozmiaru czy wybierania surowca z wzornika.
W Borcas znajdziemy szeroki wybór biurek. To one jako pierwsze podbiły Instagram. Mają nietuzinkowe lekkie, architektoniczne linie. Są minimalistyczne i kompaktowe, a jednak totalnie przyciągają uwagę. Borcas oferuje także drewniane stoły, przy których miło jest spędzać rodzinny czas. I pasujące do każdego z naszych pomieszczeń regały. Ciekawe są także minimalistyczne komody i kontenery do przechowywania.
W ofercie Borcas znalazło się także jedno rozwiązanie, które jest szczególnie związane z naszą codziennością. To drewniana skrzyneczka wypełniona… chrobotkiem reniferowym. Jeżeli wilgotność powietrza w pomieszczeniu jest prawidłowa, porost umieszczony w higrometrze ma zielony kolor i zachowuje swoją miękkość. Jeżeli jednak jego kondycja słabnie, zadbajcie o siebie. Przewietrzcie pokój, włączcie nawilżacz. To przepiękne i bezpieczne rozwiązanie polecamy do dziecięcej sypialni, do naszego salonu czy nawet do biura. Doskonale pasuje do wnętrz, w których chcemy zminimalizować ilość tworzyw sztucznych, elektroniki i bodźców.

borcas na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot