Czyste linie i szlachetne piękno rodzimego drewna – to wyróżnia Borcas, polską manufakturę meblową, która minimalizm i lekkość kształtów doprowadziła do perfekcji. Marka o swoich rozwiązaniach myśli uniwersalnie. Dlatego meble, które wybierzemy do pokoju dziecka, doskonale sprawdzą się także w każdym innym wnętrzu. Tak właśnie rozumiemy szlachetny minimalizm: w Borcas to nie ornamenty, lecz wysmakowane kształty i wykorzystane drewno grają główną rolę.
Jakość i funkcja są priorytetami, które przyświecają twórcom Borcas. Odważnie tworzą takie meble, których kształt jest bliski ich sercu. Każdy klient ma szerokie możliwości konfigurowania mebli, dopasowywania właściwego rozmiaru czy wybierania surowca z wzornika.
W Borcas znajdziemy szeroki wybór biurek. To one jako pierwsze podbiły Instagram. Mają nietuzinkowe lekkie, architektoniczne linie. Są minimalistyczne i kompaktowe, a jednak totalnie przyciągają uwagę. Borcas oferuje także drewniane stoły, przy których miło jest spędzać rodzinny czas. I pasujące do każdego z naszych pomieszczeń regały. Ciekawe są także minimalistyczne komody i kontenery do przechowywania.
W ofercie Borcas znalazło się także jedno rozwiązanie, które jest szczególnie związane z naszą codziennością. To drewniana skrzyneczka wypełniona… chrobotkiem reniferowym. Jeżeli wilgotność powietrza w pomieszczeniu jest prawidłowa, porost umieszczony w higrometrze ma zielony kolor i zachowuje swoją miękkość. Jeżeli jednak jego kondycja słabnie, zadbajcie o siebie. Przewietrzcie pokój, włączcie nawilżacz. To przepiękne i bezpieczne rozwiązanie polecamy do dziecięcej sypialni, do naszego salonu czy nawet do biura. Doskonale pasuje do wnętrz, w których chcemy zminimalizować ilość tworzyw sztucznych, elektroniki i bodźców.

borcas na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas