SS 2020

Bo będę gryźć!

O wiosenno-letniej kolekcji Zombie Dash

Bo będę gryźć!
Paulina Kania

Zmiataj stąd, bo będę gryźć. A żeby szczerzyć zęby, wcale nie muszę zamieniać się miejscami z niedźwiedziem, ani nawet z tygrysem. Wystarczy moja zwykła, codzienna, dziecięca złość na to, że nikogo nie ma w piaskownicy. Albo na deszcz, na świat, na kółko i krzyżyk. Nadążasz?

Gniew to mój fundament. Czuję, że jest mi potrzebny, by stawać się sobą. Budować własne terytorium i nie wpuszczać nikogo za linię. Dlatego czasem muszę się nie zgodzić, zmiażdżyć butem jakiś zakaz. Zabrać bratu patyk albo zapakować go w karton i wysłać do cioci. Tej, co mieszka nad morzem i nigdy nas do siebie nie zaprasza.

Ta złość mnie dużo kosztuje. Martwię się, że się martwisz, a przez to szybciej opadam z sił. Ale kiedy zatrzymasz się na moment i mnie zobaczysz, będę taki jak zawsze. Twój.

Nowa letnia kolekcja ubrań dla dzieci marki Zombie Dash to hołd dla wakacyjnego klimatu, dwukolorowych bluz, szczerzących się w najlepsze spodni i rampersów. Nie zbrakło też szortów w soczystych, owocowych barwach i naprintowanych T-shirtów.

Strona internetowa/Facebook/Instagram

*

Modele: Maja, Jeremi i Stefan
Make-up: Kamila Ankutowicz
Stylizacja: Paulina Kania

Dzieci mają na sobie ubrania z nowej kolekcji Zombie Dash.

Dziękujemy ośrodkowi 8 Sosen w Pobierowie za pomoc w realizacji sesji.

Dodaj komentarz