Blue Buddy Apartaments

Weekend z widokiem na Gdańsk

Blue Buddy Apartaments
Ewa Przedpełska

Spacer po parku i ZOO w Oliwie, kawa w ogródku pięknej kamieniczki, rejs stateczkiem. Kochamy Gdańsk od zawsze, a od kiedy mamy dzieci – jeszcze bardziej. Więc jak najczęściej zawijamy do Trójmiasta. Dziś nocujemy w Blue Buddy Apartaments, bo to jedno z najprzyjaźniejszych miejsc dla rodziny w Trójmieście.

Wynajem mieszkania to najwygodniejsze rozwiązanie, od kiedy podróżują z nami dzieci. Nie musimy wozić krzesełka do karmienia, łóżeczka ani talerzyków. Dobrze przygotowane apartamenty zdają się czekać właśnie na nas. Wszystko jest tu pomyślane o rodzinie, bo dzieci są tu więcej niż mile widziane!

Nasz szpieg z krainy deszczowców, czyli Ewa Przedpełska, ruszyła do Gdańska ze swoją rodzinną ekipą. Hania i Tymek to dwoje doświadczonych podróżników. Włóczyli się z rodzicami nie tylko po Europie. Ale piękne miejsca nie wymagają wielogodzinnych lotów. Teraz pokochali Gdańsk.

*
NIEBIESKI GOSPODARZ

Blue Buddy to butikowa sieć apartamentów. Choć są świetnie położone, każdy z nich wyróżnia kameralność i cisza. Wnętrza są minimalistyczne w wystroju i zaprojektowane z designerskim zacięciem. W każdym spotkasz syreniego w kolorze krasnala, od którego wzięła się nazwa Blue Buddy, na naszych zdjęciach go jednak nie znajdziecie. Przybywajcie do Trójmiasta sami go wypatrywać.

*
WYBIERZ MIEJSCE

Apartamenty Blue Buddy są zlokalizowane w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Możemy wybierać. Wolisz apartament w Sopocie przy deptaku, 100 kroków od plaży, czy w tętniącym życiem sercu miasta? Ewa postawiła na Wyspę Spichrzów i piękne spacery w okolicy. Blue Buddy oferuje trzy rodzinne apartamenty w tej okolicy. Każdy ma urok retro i totalnie dopracowany klimat. Możemy wybrać rozmiar: apartament mini, midi i maxi.

To miejsce to świetna alternatywa dla starówki. Restauracje i kawiarnie oddalone są dwa kroki od apartamentu.

*
ODETCHNIJ PIĘKNEM I WYGODĄ

Wyposażenie apartamentów potrafi zachwycić. Są jednocześnie nowe, jak spod igły, i po skandynawsku domowe. A przy tym totalnie nastawione na dzieci. Na gości czekają wszystkie potrzebne rzeczy, naprawdę wszystkie! A wśród nich smaczki takie, jak fajne gry i książki. Kącik dziecięcy zrobił na nas wrażenie – mówi Ewa – Czekały na nas bloki, kleje, mazaki, kredki, gry, przytulanki, Playstation… Są tu też oczywiście naczynia dla dzieci, łóżeczko i mała pościel. Ewa zwróciła uwagę na wygodę: jest winda, jest nawet garaż dla samochodów, co jest szczególnie ważne, jeżeli przybywamy rodzinnym wanem, a na ulicy brak miejsc do parkowania.

 

Sezon wypadów do Trójmiasta trwa u nas cały rok. Kiedy ruszamy? Blue Buddy czeka.