SHOWROOM ubieranka

Bliźniaki dyktują warunki

Dzień z Alanem i Fabianem

Bliźniaki dyktują warunki
Monika Lenarczyk

Palcem po mapie w towarzystwie dwóch energicznych braci pędzimy w stronę krainy patyków, karuzeli i zjeżdżalni. Chodźcie z nami do parku!

Wspólnie z Showroom ruszamy z nowym cyklem publikacji, w których dajemy dzieciom wolność. Ruszymy ich tropem, podglądając to, co lubią robić najbardziej. Niezależnie od tego, czy będzie to czas spędzony na spacerze, czy w dziecięcym pokoju, tutaj liczy się swoboda. I fajnie!

Rolę przewodników przejmują dzisiaj Fabian i Alan. Mają zacny plan. Zbieranie kijków, budowanie szałasów i zabawa na kolorowej karuzeli. Na koniec lody dla ochłody – niezwykle ważny, obowiązkowy punkt codziennych spacerów, a wszystko to w wiosenno-letnich stylówkach prosto z showroom.pl. Wszechobecny luz jest im dobrze znany.

spodnie Geekid / bluza Lamama / skarpetki Happy Socks

Wiaderko i łopatka, piłka, samochodziki? Nie! Tutaj patyki grają pierwsze skrzypce. Chłopcy nie przeszli obok nich obojętnie. Rysowanie śladów na piasku i budowanie szałasu w parku to dla Fabiana i Alana najlepsza parkowa rozrywka. Mają chłopaki czujne oko, bo codziennie potrafią wyłapać najbardziej dorodne okazy, prosto z drzewa. Zresztą, jak widzicie w budowaniu szałasów w wielkim mieście nie mają sobie równych.

bluza z kapturem Bubi Boo / bluza Lamama / spodnie Geekid / skarpetki Happy Socks

Piaskownica to obowiązkowy przystanek chłopców. Otwarcie furtki na pobliski plac zabaw jest jak wstęp do wielkiej księgi niespodzianek i czekających w niej pomysłów na zabawę. Nie przepuścili huśtawek i bujania, wysoko aż do chmur, a czerwona karuzela przyciągnęła ich jak magnes.

szorty Zombie Dash / T-shirt Zombie Dash / bluza z kapturem Aqademia / skarpetki Happy Socks

Chłopaki nie mają dość! Szybko zauważali uruchomioną wiosną miejską fontannę. Jak dobrze, że nagle wyszło słońce! Harce w wodzie, w ciepłych słonecznych promieniach to w końcu zawsze najlepsza zabawa.

szorty Zombie Dash / T-shirt Zombie Dash / skarpetki Happy Socks

Nie ma też dnia bez biegania! Mama chłopców zdradziła nam, że zabawa w berka, w chowanego, szczególnie w parkach, gdy mają więcej przestrzeni, motywuje ich do dużej aktywności. Maluchy lubią ćwiczyć na miejskich siłowniach i radzą sobie świetnie, a stoły do ping-ponga traktują jako kryjówki. Nie brakuje im dziecięcej kreatywności. U nich nigdy nie ma nudy!

bluza z kapturem Tuss / szorty Zombie Dash/ skapertki Mamas Feet

*

Mamy dla was specjalny kod zniżkowy na zakupy w sklepie SHOWROOM. Kod o treści: LADNEBEBE to 15 % zniżki przy zakupach powyżej 99 zł, na wszystkie kolekcje dziecięce. Kod jest ważny do 3 czerwca 2019 r., do końca dnia.

*

Dziękujemy Aleksandrze, mamie Alana i Fabiana za wspólny spacer!

Wszystkie ubrania kupicie w SHOWROOM, tutaj.