inspiracje prezentowe pomysł na prezent

Bezcenne chwile

Dlaczego warto podarować dziecku biżuterię na Święta?

Bezcenne chwile
Malwina Obrzut

Tik, tak, tik, tak… do wyczekanej pierwszej gwiazdki coraz bliżej. A po drodze jest jeszcze tyle pięknych, niezapomnianych momentów. Szukamy takich prezentów świątecznych, które mogą towarzyszyć naszym dzieciom przez cały rok i które zostaną jako pamiątka cennych chwil.

Poszukiwacze niezapomnianych podarunków lubią niebanalne inspiracje. Bo jak trafić w gusta dzieci i ofiarować im coś, co będą chciały mieć przy sobie, trochę jak ozdobę, a trochę jak talizman? Co zostanie z nimi na wiele lat? Delikatna biżuteria i kolorowe zegarki ze świątecznej oferty Apart są dobrym kierunkiem. Dlaczego? Oto 3 powody:

*

BO UCZY I SŁUŻY

Prezent z oferty Apart połączy wesołe kolory, niezobowiązujący styl z jakością i dyskretną klasą właściwym biżuterii czy zegarkom. Zacznijmy od kolekcji zegarków AM:PM. Z doświadczenia wiemy, że dzieci je uwielbiają. Za styl, za kolory, za wygodę. Prostocie towarzyszy sprawdzona jakość. Wiele modeli ma charakter uniseksowy, ale kolekcja obejmuje także serię z ulubionymi bohaterami. Ważne jest to, że cyferblaty są wskazówkowe i mają dodatkową, obrotową tarczę, która ułatwia dzieciom obliczanie czasu. Umiejętność czytania godziny z tradycyjnej tarczy przydaje się, bo rozwija kompetencje matematyczne i ułatwia rozumienie idei upływającego czasu.

*

BO CIESZY

Zegarek to uniwersalny prezent, który uraduje zawsze, niezależnie od zainteresowań czy wieku. Nic bardziej symbolicznie nie podkreśla, jak ważny jest dla nas wspólnie spędzony z dzieckiem czas, i jak doceniamy, że możemy razem dzielić ważne chwile. Natomiast biżuteria ma w sobie nutkę magii. W kolekcji Apart znajdziecie wisiorki, koczyki i bransoletki. Dziecięce uśmiechy wywołają emaliowane elementy. W sztuce jubilerskiej to emalia sprawia, że kolor i blask mogą się spotkać w jednym detalu.

 

*

BO ZOSTANIE NA LATA

Zegarki i biżuteria z oferty Apart wnoszą pod choinkę czar. Te prezenty towarzyszą dzieciom potem przez cały rok lub stają się – jak w przypadku ozdób o charakterze bożonarodzeniowym – czymś wyjątkowym, świątecznym, do czego wraca się z radością co rok. Biżuterię Apart  jako pomysł pod choinkę polecamy tym osobom, które szukają szczególnego sposobu na bycie blisko dziecka – także w symbolicznym sensie, kiedy przedmiot od nas dziecko nosi blisko ciała. Zegarek czy ozdobny drobiazg zostają z nami, także wtedy, kiedy już z nich wyrastamy. Stają się pamiątkami, zyskują walor emocjonalny.

 

*

Publikacja powstała dzięki wsparciu marki Apart.