meble

Bellamy

Polskie meble z Podkarpacia

Bellamy

Lubimy przyglądać się polskim twórcom mebli, bo to dzięki nim mamy alternatywę przy urządzaniu dziecięcego kącika czy pokoju. Możemy wymknąć się nudzie i opatrzonym wzorom, i meblować przestrzeń całkowicie po swojemu. Jak to zrobić z meblami marki Bellamy?

Wnętrza jak z katalogu? Coraz mniej nas to pociąga. Coraz częściej czujemy, że chcemy wnętrz po prostu – naszych. Bellamy, marka w całości dedykowana dzieciom w różnym wieku, łączy znajomość trendów rynku meblowego z otwartością na różnorodność. Więc jeśli dla was 2-3 modele łóżeczka do wyboru to za mało, zerknijcie do Bellamy.

Design Bellamy odmienia skandynawską prostotę przez różne inspiracje: stylem klasycznym, wątkiem romantycznym, a nawet słodkim glamourem. Meble dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, różne są też surowce: od litego drewna po lekki MDF. Ważna jest za każdym razem funkcjonalność mebla i to, żeby rósł z dzieckiem. Żebyśmy mogli dostosowywać przestrzeń do zmieniających się potrzeb przedszkolaka, ucznia i nastolatka.

Bellamy to w sumie kilkanaście całkowicie różnych kolekcji mebli. Łóżeczka i łózka, komody, przewijaki, szafy, regały… Wszystko, co jest potrzebne, żeby wydzielić niemowlęciu jego komfortową przestrzeń lub urządzić pełnowymiarowy pokój.
Solidność i trwałość to od samego początku, od 2005 roku, to ważne wartości w Bellamy. Meble pokrywane są specjalnymi, bezpiecznymi farbami, odpornymi na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne. Nic się nie łuszczy i nie odpryskuje. Rysunek na blacie stolika zmyjesz tyle razy, ile będzie trzeba, a mebel będzie nadal w doskonałym stanie.

Twórcy mebli Bellamy rozumieją bezpieczeństwo jako konkretne rozwiązania, na przykład zaokrąglania krawędzi, zabezpieczania półek w regałach przed wypadaniem, projektowania bezpiecznych systemów zamykania skrzyń. Zdarzyło Ci się wejść z dzieckiem do jego małego łóżeczka? Nam też. A łóżeczka Bellamy spokojnie uniosą Wasz ciężar.
W ofercie Bellamy znajdziemy też kołyski czy krzesła bujane, które świetnie sprawdzą się przy karmieniu lub usypianiu maluszka, a w pokoju starszaka będą nieustającą atrakcją.

Na deser zerknijcie na tekstylia uzupełniające ofertę Bellamy. To właśnie je widzicie na zdjęciach z pokoików Bellamy. Pościele uszyte z bardzo mięsistej bawełny są doskonale gładkie i są nie do zdarcia. Podobają się Wam te motywem gwiazdy czy z leśnymi zwierzętami?