Dzięki Bellamy możemy wymknąć się nudzie i opatrzonym wzorom, i meblować przestrzeń całkowicie po swojemu. Bellamy, marka w całości dedykowana dzieciom w różnym wieku, łączy znajomość trendów rynku meblowego z otwartością na różnorodność.

Design Bellamy odmienia skandynawską prostotę przez różne inspiracje: stylem klasycznym, wątkiem romantycznym, a nawet słodkim glamourem. Meble dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, różne są też surowce: od litego drewna po lekki MDF. Niezmiennie ważna jest funkcjonalność mebla i to, żeby rósł z dzieckiem. Żebyśmy mogli dostosowywać przestrzeń do zmieniających się potrzeb przedszkolaka, ucznia i nastolatka.

Bellamy to w sumie kilkanaście całkowicie różnych kolekcji mebli. Łóżeczka i łózka, komody, przewijaki, szafy, regały… Wszystko, co jest potrzebne, żeby wydzielić niemowlęciu jego komfortową przestrzeń lub urządzić pełnowymiarowy pokój.

Solidność, bezpieczeństwo i trwałość to od samego początku, czyli od 2005 roku, ważne wartości w Bellamy. Meble pokrywane są specjalnymi bezpiecznymi farbami, odpornymi na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne. Zdarzyło wam się wejść z dzieckiem do jego małego łóżeczka? Nam też. A łóżeczka Bellamy spokojnie uniosą nasz ciężar.

Tekstylia Bellamy zamykają kolekcję. Uszyte z bardzo mięsistej bawełny, doskonale gładkie, są nie do zdarcia.

 

 

Bellamy na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.