BBlüv ułatwia życie rodzicom

Technologiczne nowinki

BBlüv ułatwia życie rodzicom
Olga Krakowska

Technologiczna ewolucja trwa, stając się z biegiem czasu doskonałym remedium na codzienne rodzinne zmartwienia. Marka BBlüv zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami w świecie dziecka. Poznajcie je.

Kanadyjska firma BBlüv, której produkty są dostępne w sklepie Baby and Travel, wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców, podsuwając rozwiązania, które sprawdzą się na co dzień. BBlüv kumuluje w swoich produktach innowacyjne osiągnięcia techniki, aby w spójnej i gustownej formie na stałe wpisać się w nasze życie. Wspólnie z Olgą i Ignacym – zarażającym dobrą energią duetem – prześwietlamy pięć wybranych nowinek technologicznych i już wiemy, że wpiszemy je na listę domowych niezbędników. Oto i one.


*

STERYLIZATOR UV DO SMOCZKÓW

Sterylizator Uvi świetnie sprawdza się zarówno przy smoczkach uspokajających, jak i przy tych używanych na co dzień do butelek. Dzięki wykorzystaniu światła UV i bezpiecznej technologi stosowanej w gabinetach dentystycznych i lekarskich pozbycie się bakterii stało się niezwykle proste i szybkie. Sterylizacja smoczków bez użycia środków chemicznych jest szybka i bezpieczna dla dzieci. Lekkie, przenośne urządzenie można zabrać ze sobą wszędzie, również na rodzinny wypad za miasto.

Sterylizator UV do smoczków Uvi kupicie tutaj.

 

*

OCZYSZCZACZ POWIETRZA

Poszukując sposobów na walkę ze smogiem, coraz więcej rodziców decyduje się na zakup oczyszczacza powietrza. To dobre rozwiązanie dla małych dzieci, astmatyków i alergików. Oczyszczacz powietrza Pure BBlüv 3w1 True HEPA Air Purifier jest zaawansowanym urządzeniem, które wykorzystując certyfikowany filtr HEPA+ z aktywnym węglem i technologią jonizacji, usuwa do 99,7% alergenów i nieczystości w powietrzu: pleśni, bakterii, roztoczy, wirusów, dymów, gazów chemicznych, nieprzyjemnych zapachów, a nawet pyłków i sierści zwierząt domowych. Do tego jest łatwy w obsłudze dzięki intuicyjnemu panelowi dotykowemu i ładowany przez USB. Ten oczyszczacz ułatwia życie całej rodzinie, nie ujawniając się szczególnie w domowym zamieszaniu dzięki temu, że jest ultracichy.

Oczyszczacz powietrza Pure BBlüv 3w1 True HEPA Air Purifier kupicie tutaj.

*

LAMPKA NOCNA HIBU

BBlüv znalazło również patent na spokojny i jakże ważny sen niemowlaka. Nocna lampka Hibu delikatnie oświetla wnętrze dziecięcego pokoju, sprawiając, że jego mieszkaniec czuje się bezpiecznie w nocy i wieczorową porą. Naładowana na dobranoc zapewni światło przez kolejne dziesięć godzin, ułatwi nocne wstawanie rodziców i wprowadzi w senny klimat każdego malucha. Lampka ma trzy dostępne tryby wyświetlania aż dziewięciu kolorów i czujniki wyłączania po określonym czasie. Wykonano ją z bezpiecznego miękkiego silikonu i uodporniono na wstrząsy, dlatego z lampki nocnej może stać się ulubioną zabawką dzieci.

Lampkę nocną Hibu kupicie tutaj.

*

ELEKTRYCZNY PILNICZEK DO PAZNOKCI

Wiemy, jakim wyzwaniem dla rodziców jest pielęgnacja noworodka, a szczególnie strach przed obcinaniem maleńkich paznokci. Technologia nie zapomniała również o tym. Elektroniczny pilniczek do paznokci dla niemowląt Trimo to urządzenie, które działa szybko i delikatnie. Zestaw zawiera krążki ścierające w czterech wariantach dostosowanych do wieku dziecka. Bezpieczny pilniczek można używać już od pierwszych dni życia niemowlęcia. Dzięki antypoślizgowej krawędzi mamy pewność, że będziemy go w trakcie zabiegu trzymać pewnie, a dzięki cichemu działaniu pilnik nie przestraszy dziecka, a wręcz przeciwnie – stanie się intrygującym go technologiczny domowym pomocnikiem.

Elektryczny pilniczek do paznokci Trimo kupicie tutaj.

*

SONICZNA SZCZOTECZKA

Już od pierwszego ząbka dbanie o higienę jamy ustnej staje się ważnym elementem codzienności. Jego pojawienie się jest okazją do świętowania, ale też pretekstem do podjęciem decyzji o wyborze pierwszej szczoteczki do zębów. Nawet jeżeli w pierwszej kolejności sięgamy po wersję tradycyjną, to z biegiem czasu warto wymienić ją na szczoteczkę soniczną BBlüv, która sprawdza się lepiej od tych manualnych. Szczoteczka stworzona została z myślą o najmłodszych i można do niej przyzwyczajać dzieci od pierwszego miesiąca życia. Dwustopniowy model na baterie delikatnie wibruje, nie podrażniając przy tym dziąseł. Wygodna w trzymaniu i lekka szczoteczka soniczna ułatwia starszym dzieciom mycie zębów, odmierzając przy tym czas. No i świeci się, czyniąc frajdę z banalnego szczotkowania.

Soniczną szczoteczkę Sonik kupicie tutaj.

*

Którą z nowości technologicznych widzielibyście u siebie w domu?

*

Publikacja powstałą przy współpracy z Baby and Travel.