moda dla dzieci

Barwy ochronne

Lato w rytmie kolekcji Robert Kupisz KIDS SUMMER 2022

Barwy ochronne
Ania Onopiuk

Gdyby ktoś zadał Instytutowi Pantone pracę domową z wymyślania palety kolorów zabawy, zapewne efekty ich prac przypominałyby barwy letniej kolekcji Robert Kupisz Kids. Wypisz, wymaluj.

Barwy ochronne wcale nie muszą służyć za kamuflaż. Za to bardzo wiele mogą, na przykład przywoływać lato albo się pławić w jego wytęsknionym wyobrażeniu. W kolekcji Robert Kupisz Kids KIDS SUMMER 2022 kolory mówią same za siebie. Zdecydowane i spójne, jak barwy w próbniku Pantone, głośne i pewne swego. Przyjacielskie i stadne, bo najlepiej czują się między swymi.

robert-kupisz-kids

Tygrysie total looki albo musujący oranż z bąbelkami – tegoroczne lato bardzo już chce wybuchnąć i kolekcja Robert Kupisz Kids najwierniej ilustruje te erupcje. Ubrania są wprost stworzone do skakania, zjeżdżania i czilowania, spontanicznych drzemek i zabaw w chowanego ze słońcem. Same wyglądają z szaf, by tylko wkraść się w łaski słońca, choćby na chwileczkę.

W luźnych szortach i ujarzmiających grzywy kapeluszach, obszernych bluzach i usprawniających stylizacyjne manipulacje zestawach, można kapryśnej pogodzie dać jeszcze fory albo ze sto nowych szans. Bo z pogodą czy bez, nam i tak jest słonecznie!

Kolekcję Kupisz Kids znajdziecie tutaj.

Modele: Tensa, Karah, Stars i Otis

Zdjęcia: Ania Onopiuk

Stylizacja: Ada Juszczak

Dodaj komentarz