Bal leśnych wróżek

Ubieranka z Little Bandits

Wyobraźcie sobie lato w pełni, bujność zieleniejących traw i zachęcające do wycieczek w plener, otulające ciepło. Oto sceneria w sam raz na dziewczyński wypad do parku albo w las – wszędzie tam, gdzie poczujecie zew przygody.

Weźcie ze sobą namiot, girlandę, koc, po którym miło się turlać, zbierzcie gromadę ulubionych ludzi i ruszajcie tam, gdzie czas płynie wolniej. Gdzie można śmiało oddać się dziewczyńskim pogaduchom, wygłupom i nieskrępowanej zabawie. Czilowanie czas zacząć! W ubraniach z wiosenno-letniej kolekcji francuskiej marki Louise Misha nie sposób inaczej – mnogość wzorów, etnicznych odwołań i wyraźna fascynacja stylem vintage sprawiają, że ciało samo tańczy wśród drzew, a nogi drepczą po soczyście zielonej trawie w poszukiwaniu patyków. Zrobimy z nich potem różdżki i pobawimy się w leśne wróżki figlujące letnimi popołudniami na ulubionej polanie.

szorty Taroudant, ogrodniczki Nany, sukienka Akriti

W zalesionej przestrzeni ławo jest się schować przed wzrokiem gapiów, by do woli rzucać zaklęcia na kwitnące kwiaty i przelatujące motyle. Pobawcie się w chowanego, a odliczając do 10, nie zapomnijcie utulić drzewa, przy którym stoicie. Z gałązek bzu i polnych kwiatów uwijcie wianki dla królowej leśnego balu, odzianej w rozkloszowaną sukienkę zdobną w delikatny haft. Skrzyżowane na plecach, wykończone falbaną szelki dodadzą ubraniom lekkości, a noszącym je dziewczynkom zaszczepią bakcyla leśnej odkrywczyni, tropicielki ptaków i czułej opiekunki wszelkich żyjątek.

sukienka Numidie, bluzka Sarah, kombinezon Anaka, sukienka Magic Lemon, sukienka Sakina, tenisówki Bensimon

A kiedy nadejdzie czas powrotu, spakujcie leśne skarby do wiklinowych koszyków i wróćcie tanecznym krokiem do codzienności. Akrobacje, demi plié i piruety – leśnym wróżkom wszystko wolno. W powiewających na wietrze sukienkach, haftowanych bluzkach i kombinezonach z falbankami od Louise Misha stąpać będziecie krokiem lekkim i rozmarzonym, wspominając jak zawsze udany bal leśnych wróżek.

kombinezon Clara, ogrodniczki Nany, sukienka Numidie, tenisówki Bensimon

 

Więcej ubranek z najnowszej kolekcji marki Louise Misha znajdziecie w sklepie Little Bandits.

*

Modelki: Iga, Jagna i Karolina
Stylizacja: Monika Turek 
Zdjęcia: Jola Wachel
Tekst: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.