edytorial moda polska dla dzieci

Bądź super!

Ubieranka Reserved

Bądź super!
Martyna Galla

Bądź superczłowiekiem, a nawet  superbohaterem. Żeby to osiągnąć, trzeba bez marudzenia zrywać się o świcie i węszyć za knutą intrygą, mieć w sobie zapasy dzielności i ciekawości. I nosić się z klasą.

To może lepiej się w tego superbohatera pobawić, bez dalekosiężnych zobowiązań, ale też bez ograniczeń? Bo samotny żywot w ponurym zamczysku albo niemożność podzielenia się ze światem tym, że jego los tak bardzo leży nam na sercu, może powodować chmurne nastroje. A my chcemy się bawić i wcielać w ukochane postaci. A to w Batmana, a to w inspektora Clouseau, innym razem zaś w rozszczekaną ekipę Psiego Patrolu. Kto nam zabroni?

*

DO BOJU Z MARVEL!

Zamaskowani superbohaterzy, cali ze stali albo z innego złoodpornego tworzywa, ratujący świat przez złoczyńcami i pewną zagładą? To o nas. W stosownie naprintowanym tiszercie, z zamiatającą podłogę peleryną, mkniemy wyrównać rachunki z Mandarynem, Człowiekiem Zagadką, Jokerem i Banem. Strzeżcie się, złoczyńcy!

*

BYĆ JAK RÓŻOWA PANTERA

Czyli przebiegłym, niebywale łebskim, diabelnie uroczym i absolutnie sympatycznym. Takim być psikuśnikiem, żeby to nam kibicowano, a nie inspektorom w prochowcach o z gruntu dobrych zamiarach, ale nieskutecznych metodach dedukcyjnych. W różu i denimie jeszcze łatwiej zmalować psotę aniżeli w stonowanej stylizacji. I bogatsi o tę wiedzę ruszajmy podbijać świat.

*

ZWOŁUJEMY PSI PATROL!

Uruchamiamy zmysł węchu i umiejętność tropienia, wszystko po to, by bronić słabszych i tych, którym szczęście nie dopisało. Można ruszać na akcje i na wszelkie inne sposoby utożsamiać się z psią ekipą. Grunt, by zabawa była przednia.

*

Dzieci noszą ubrania z kolekcji Reserved.
Kosma na na sobie: bluzę Marvel, T-shirt Marvel, T-shirt Iron Man.
Helenka ma na sobie: spodnie z Różową Panterą, szorty z Różową Panterą, bluzę z Różową Panterą.
Szymek ma na sobie: T-shirt Psi Patrol, bluzę Psi Patrol, T-shirt Psi Patrol, ogrodniczki.

 

Modele: Helenka, Szymon i Kosma
Zdjęcia: Martyna Galla
Stylizacja: Kasia Łaszcz
Scenografia: Kasia Traczyk
Produkcja: Marta Szczepanik