Twórcy tej polskiej marki wiedzą, jak stymulować zmysły najmniejszych odbiorców świata – poznajcie kontrastowe zabawki i akcesoria dla niemowląt.

Tuż po urodzeniu dzieci widzą około 30 razy słabiej niż my, dorośli, i są w stanie zobaczyć przedmioty z odległości 20-30 cm. Aby pomóc maluchom w rozwoju wzroku, dostarczamy im duże wzory i kontrastowe połączenia kolorów. Na starcie sprawdzi się biel i czerń, a po około miesiącu wprowadzamy czerwień, którą niemowlęta rozróżniają w następnej kolejności. Właśnie na tym barwnym trio bazują zabawki BabySenses.

Autorskie wzory tkanin powstają w oparciu o badania dotyczące rozwoju wzroku niemowląt i wpływu kontrastów na stymulację ich myślenia. Zabawki, maty i akcesoria są więc tworzone na zasadzie integracji sensorycznej. Dostarczają maluchowi odpowiednie bodźce wzrokowe, słuchowe i dotykowe, a wszystko to jednocześnie i przyjemnie, bo podczas zabawy.

Nasi czarno-biali ulubieńcy w ofercie BabySenses to kostka sensoryczna z ilustracjami, która pomaga ćwiczyć wzrok, motorykę i chwytanie, oraz mata edukacyjna z kontrastowymi zabawki zawierającymi grzechotkę, piszczek i dzwonek oraz ścianką motywującą niemowlę do leżenia na brzuchu i do unoszenia główki. Elementarne ćwiczenia malucha w ulubionej formie zabawy.

BabySenses na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.