Babynest – asystent na co dzień

Bezpiecznie z Little Heaven

Nowoczesny domowy pomocnik. Podarowanie przestrzeni, w której maluch czuje się bezpiecznie do dobry punkt wyjścia do spokojnego i niczym nie zakłóconego dnia. W roli głównej Babynest. 

Wystarczył jeden dzień abyśmy przekonały się, że przytulne gniazdko dla dzieci to jedno z tych rozwiązań, które powinno wysoko plasować się na listach kompletowanych wyprawek. Babynest marki Little Heaven tak bardzo przypominający wnętrze brzuszka mamy, na co dzień pozwala najmłodszemu członkowi rodziny od rana do wieczora czynnie uczestniczyć w życiu domu. W końcu, nie ma to jak doskonała pozycja obserwatora w wielkim i niezwykle interesującym świecie.  Zresztą zobaczcie sami.

*

Czas na kąpiel

Relaksująca kąpiel w ciągu dnia, wizyta w toalecie to klasyk codzienności, który przy maluszku często graniczy z cudem. Już w pierwszych tygodniach warto przyzwyczajać niemowlę do dźwięku płynącej wody, który ma działanie uspokajające. Rozpryskująca woda wywoła delikatne grymasy na twarzy, a zabawa w “a ku ku” z prysznicowej kabiny rozbawi na dobre małego towarzysza łazienkowych sytuacji.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

Codzienne porządki

Zaczniemy od nich. Prasowanie, porządki w szufladach w towarzystwie maluszka nie zawsze idą w parze. Mały pomocnik uwielbia obserwować swoją mamę, która prasując czule zerka w jego stronę. W przerwie zmiana pieluszki, chwila karmienia i można wracać do spraw, które przecież w domu nie mogą czekać. Prawda?

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

Zabawa z rodzeństwem

Tulenie, łaskotanie i masowanie małych stópek to najlepszy pretekst do wybuchów śmiechu. Podczas gdy przygotowywany przez mamę obiad bulgocze w kuchni, Babynest dba o bezpieczne harce rodzeństwa. Niezależnie od tego czy mają one miejsce na kanapie, na stole w salonie, czy w pokoiku pełnym zabawek starszego brata. Każdy pretekst jest dobry na wspólną zabawę!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

Relaks z książką

Chwila z książką to marzenie wielu świeżo upieczonych mam. Czytane na głos, nawet książki dla dorosłych wyciszy malucha i ukołysze go do popołudniowej drzemki. Babynest chroni maluszka przed sturlaniem i upadkiem z łóżka, jak i utrzymuje go podczas snu w bezpiecznej pozycji: na plecach. Tylko czy takie wspólne czytanie nie skończy się słodką drzemką?

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

Domowe biuro

Dla wielu mam powrót do pracy po urlopie macierzyńskim to nie lada wyzwanie, dlatego często decydują się zostać w domu i pracować zdalnie – tak aby nie oddalać się od maluszka i mieć go zawsze w zasięgu wzroku. Dzięki Babynest praca w domowym biurze stanie się łatwiejsza, a maluch będący tuż obok mamy, bezpieczny. W końcu razem można więcej i lepiej, czyż nie?

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*

Asystenta codziennych spraw, dostępnego w czterech kolorach kupicie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.