Tula powstała z potrzeby bliskości i wygody. Zainspirowani przez peruwiańskie mamy, które poznali w podroży po Ameryce Środkowej, Ula i jej mąż Mike postanowili nosić swoją pierwszą córeczkę w chuście. Urzekło ich, że dzieci noszone w chustach są spokojne i czują się bezpiecznie. Podobnie jak ich mamy! Przy drugim dziecku Ula i Mike postawili na nosidło uszyte prze wietnamską babcię Mike’a według ich wskazówek. Ważna była nie tylko wygoda rodzica, ale i prawidłowa pozycja dziecka: w nosidle ergonomicznym biodra i nogi układają się tak, aby chronić stawy i całkowicie odciążać małe plecki.

Projekt pierwszej Tuli powstał na bazie doświadczeń. A dzisiaj Baby Tula jest znana i dostępna na wszystkich kontynentach. W Polsce nazwa Tula powoli staje się synonimem nosidła ergonomicznego. Stworzone na bazie tradycyjnych chust mei tai, tule są od nich wygodniejsze i błyskawicznie się je zakłada. Służą więc od pierwszych dni życia… przez następnych kilka lat.

Kiedyś nosidła kojarzyły się ze sklepami turystycznymi. Dzięki Tuli jest inaczej. W mnogości wzorów i kolorów znajdziemy coś, co naprawdę nam podpasuje, wkomponuje się w naszą wyprawkę czy w codzienny styl.

Rodzice doceniają nie tylko estetykę, ale także komfortowe rozwiązania – doskonale uszyty pas biodrowy, kapturek przytrzymujący głowę śpiącego dziecka i chroniący ją przed słońcem, oddychającą bawełnę. I jeszcze wygodny dodatek: kieszeń na przechowywanie niezbędnych drobiazgów.

W sklepie Baby Tula czekają również chusty tkane, kółkowe czy otulacze. Początkujący rodzice znajdą tu wszystkie niezbędne informacje podane w maksymalnie prosty sposób i bez trudu dobiorą nosidło dopasowane do ich potrzeb.

baby tula na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas