Ale draka!

Jesienna ubieranka z polskimi markami

Każdy lubi płatać figle, robić psoty, psikusy oraz draki. A, jak powszechnie wiadomo, draka powinna być taka, żeby nikt nie płakał.

Ekspertami od draki byli Jacek i Agatka, autorzy powyższej sentencji oraz Emil ze Smalandii, szczwane jasnowłose chłopaczysko, co to pakuje się w kłopoty nie wiadomo czemu. Pamiętam, jak Emil tłumaczył swojej grzecznej siostrzyczce Idzie, że psota dzieje się sama, tutaj nie ma miejsca na planowanie. Tylko spontaniczność, los i sprzyjające okoliczności. Jak tu zrobić cyrk z ziomkami, taki żeby cała okolica trzęsła się ze śmiechu? Na początek przygotujcie sobie charakterne odzienie – wełniane, niegryzące swetry z kontrastowymi kulkami, kolorowe legginsy, charakterne nakrycia głowy. A potem to już samo pójdzie.

niebieska marynarka Efvva, żółte leginsy Mukkibluzka w paski Mukki, brązowa spódniczka, szara bonnetkęa Yellow Yarny Yak 

 

Cyrkowcy lubią ubierać się wyraziście, niejednoznacznie i pasiasto. Do jednobarwnych marynarek doszywają kolorowe guziki, prostym bluzkom dodadzą kontrastującą lamówkę albo nietypowy rękaw, a na głowy wsuną spiczaste kapelusze z pomponem albo bonnetki z frędzlami na długich sznurkach. Takie sznurki mogą dopomóc w magicznych sztuczkach, zamaszyście okręcić się wokół sceny i odwrócić uwagę publiki od wyczynów iluzjonisty. Tylko nikomu nie mówcie!

żółte legginsy Mukki, bladoróżowa spódniczka Mukki, bluzka w paski Mukki, brązowa spódniczka Four’emki, malinowa tunika Four’emki, fioletowy sweter z kulkami Yellow Yarny Yak, szare wełniane skarpety Yellow Yarny Yak

 

Huśtawkowe akrobacje, przejażdżki na tandemie? Pewnie, pogoda jeszcze tak bardzo nie przeszkadza, więc warto się elegancko z tymi rozrywkami pożegnać na kilka miesięcy. A bitwy na liście to potrzebne wprawki przed zimowym sezonem i śnieżkobiciem. Ćwiczcie barki i nadgarstki, wytężajcie wzrok i trenujcie skoki w szeleszczące listowie, ale zanim wybierzecie się na dwór, wdziejcie miękkie, wełniane kardigany i podkolanówki, co by marudzeniem na chłodne wiatru powiewy nie popsuć sobie i innym zabawy. I hops, prosto w liście!

*

Modele: Liva, Roan i Jana

Dzieci mają na sobie niebieską marynarkę Efvva, żółte leginsybladoróżową spódniczkę i bluzkę w paski Mukki, brązową spódniczkę i malinową tunikę Four’emki oraz fioletowy sweter z kulkami, szarą bonnetkę i szare wełniane skarpety od Yellow Yarny Yak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.