Akrobaci

Dzień Dziecka z Janod

Jeżeli szukacie na Dzień Dziecka gry, która będzie fajną zabawą zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, to mamy dla was ciekawą inspirację! Wspólnie z Lidią, mamą Jurka i Józka oraz marką Janod przedstawiamy wam grę Akrobaci.

Akrobaci to zręcznościowa gra dla całej rodziny. Uczy kolorów, ćwiczy koncentrację i planowanie, a siłacze którzy są głównymi bohaterami rozgrywek, pomagają małym zawodnikom zbudować jak najwyższą konstrukcję. Czyli kłania się mała motoryka na dokładkę.

Lidia, nie miała wątpliwości, że gra Akrobaci okaże się dla jej chłopaków dobrym wyborem. Józek i Jurek mają niespożyte pokłady energii a rozgrywki i budowanie wieży uczą ich cierpliwości.

Ulubiona zabawa Józka i Jurka to zabawa z tatą w „siłowanie”, czyli wszelkie fikołki, koziołki, stawanie na rękach, głowie, skakanie i podnoszenie. Niestety tata musi wyjechać na kilka tygodni. Dlatego w obawie, że nie podołam tej wyczerpującej zabawie wybrałam dla chłopców grę zręcznościową „Akrobaci”.  To zestaw 57 drewnianych siłaczy, którzy dźwigają kartonowe plansze. Idea bliska sercom Józka i Jurka, a zamiast krzepy fizycznej ćwiczy intelekt, bo żeby ułożyć porządną wieżę trzeba się naprawdę powyginać. – opowiada nam Lidia

Gra zręcznościowa Akrobaci to zestaw zawierający dwadzieścia plansz z kartonu, pięćdziesiąt siedem figurek akrobatów i trzy drewniane kostki do gry. Wszystkie elementy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a figurki akrobatów dodatkowo są zapakowane w woreczek.

Gra jest dla dzieci od piątego roku życia, dlatego musieliśmy trochę zmienić zasady dla 2,5 letniego Jurka, ale wyobraźnia takiego malucha pozwala wykorzystać „Akrobatów” na milion innych sposobów. – dodaje mama Józka i Jurka.

Grę Akrobaci, której celem zbudowanie jest jak najwyższej wieży kupicie tutaj. Nie zapomnijcie też zobaczyć innych naszych propozycji prezentowych #janodnadziendziecka. Jesteśmy pewne, że wsród nich znajdziecie ten idealny prezent na Dzień Dziecka dla Waszego maluszka.

Zobaczcie więcej nowych gier Janod. Nas bardzo cieszy, że wszystkie mają polską instrukcję.

 Zdjęcia: Lidia Dzwolak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.