Akordeon Confetti

Dzień Dziecka z Janod

Małe stópki rytmicznie poruszające się w rytm muzyki, oklaski, podskoki i śpiewanie piosenek od rana do wieczora to znak, że mamy w domu małego artystę, i że przyszła pora na pierwszy w życiu instrument muzyczny.

O tym, jak rozbudzić w dziecku pasję dobrze wie mama Oliwiera, Martyna. Spośród prezentowych propozycji #janodnadziendziecka wybrała piękny czerwony Akoredon Confetti. Jesteśmy pewne, że to będzie początek wspaniałej przygody i edukacji muzycznej jej synka.

Wystarczy kilka instrumentów, dzięki którym Oliwier pozna pierwsze dźwięki. Najpierw zabawa, powtarzanie rytmu, potem tworzenie pierwszych melodii dziecięcego autorstwa. Być może ta niepozorna zabawka rozbudzi w nim chęć zagłębienia się w świat muzyki? Wiele talentów mamy w rodzinie – mam nadzieję, że one również przechodzą w genach. Zatem na tegoroczny Dzień Dziecka wybrałam dla Oliwierka uroczy, mały, czerwony akordeon – opowiada nam Martyna.

Akordeon Confetti francuskiej marki Janod idealnie sprawdzi się jako pierwszy instrument. Wydaje przyjemne dla ucha, delikatne dźwięki i będzie fajnym prezentem dla każdego umuzykalnionego maluszka.

 

 

Linia Confetti francuskiej marki Janod to zabawki, które uczą rozróżniania dźwięków, poczucia rytmu oraz wprowadzają w cudowny świat muzyki. Gra na instrumentach rozbudza kreatywność, poprawia pamięć, a do tego uczy cierpliwości i wytrwałości.

Akordeon został zaprojektowany we Francji. Zapakowany w estetyczne kartonowe pudełko idealnie nadaje się na prezent.

Akordeon Confetti to zabawka dla dzieci od 3 roku życia. Kupicie go tutaj.

Zdjęcia: Martyna Górczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.