Ahoj, Novesta!

Trampki i tradycja? Witamy na Słowacji.

Świeże podejście do projektowania i przywiązanie do jakości wykończenia sprawiły, że słowacka Novesta jest dzisiaj jedną z popularniejszych marek obuwniczych w Europie. Jej ciepły, sympatyczny wizerunek zaczął podbijać i Polskę.

Pamiętacie Batę? Ten czechosłowacki szewc i przedsiębiorca rozpoczął działalność w latach 30. XX wieku. Szybko podbił lokalne rynki, by stać się obuwniczym potentatem znanym w innych krajach. Skórzane buty z Baty były produktem pożądanym w Polsce. A w Indiach dzieci wędrowały do szkoły w jego gumowych klapkach. Dziś tradycja Baty ma swój ciąg dalszy w marce Novesta, która nadal czerpie z korzeni – lokalnej, słowackiej produkcji, zaufania do rzemieślniczego doświadczenia pracowników i starannej selekcji surowców.

 

My nasze novesty kupujemy w ulubionym butiku Kafka Concept. To najwygodniejsze buty do chodzenia na co dzień, po domu zamiast kapci, po przedszkolu i po szkole. Dzieciaki uwielbiają ich kontrastowe kolorowe noski. Choć novesty fajnie pasują do sukienek i chinosów, tak samo dobrze sprawdzą się podczas zabaw na podwórku i w grze w piłkę. Fani Novesty doceniają ich wygodę – oddychający len i elastyczną, bardzo przyczepną podeszwę. Novesty są zgrabne i komfortowe. To jedne z tych butów, które się praktycznie nie niszczą, choć są noszone cały czas.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

W jesienna pogodę rozkochujemy się w kaloszach Novesty z naturalnej gumy kauczukowej. Wystarczy je przymierzyć, by zrozumieć, dlaczego stały się bestsellerem. Są lekkie i fajnie dopasowują się do stopy. I to samo sprawiło, że nie wyskakujemy z naszych dorosłych trampek. Nosimy je do spódnic, spodni i długich płaszczy.

Novesta tworzy buty, wykorzystując sprawdzone rzemiosło i ekologiczne technologie, bez środków chemicznych i klejów. Każdą parę wykonuje się ręcznie, a ochrona środowiska to najwyższy priorytet dzisiejszych właścicieli marki.

Buty Novesta kupicie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.