nieruchomości rodzinne wakacje współpraca reklamowa

A może tak… wakacyjny dom po sezonie i na dłużej?

Jak wynająć idealny dom

A może tak… wakacyjny dom po sezonie i na dłużej?
Materiały prasowe

Wakacje za nami, ale ze względu na niższe ceny i mniejsze tłumy wielu z nas dopiero teraz myśli o wyjeździe. A co jeśliby wydłużyć wakacje i znaleźć lokum na dłużej? Wraz z naszym partnerem, portalem Rentola pokażemy wam, że znalezienie idealnego miejsca pobytu może być łatwe.

Duże rodziny, czy rodziny patchworkowe to znają. Jest was pięcioro i więcej, więc wynajęcie hotelowego pokoju odpada. Chyba, że wynajmiecie apartament bądź dwa pokoje łączone, ale ceny w przypadku takich rezerwacji potrafią być kosmiczne. Z pomocą w takich przypadkach przychodzą najmy domów i mieszkań. Okazuje się, że w sieci coraz więcej jest miejsc, gdzie możemy w przystępnych cenach poszukiwać długoterminowych najmów w wygodny i łatwy sposób. Może to właśnie jest pomysł na wakacje z małymi dziećmi? nie tylko dla dużych rodzin, ale w zasadzie dla każdego. W końcu według naukowców urlop powinien trwać minimum trzy tygodnie, bo tylko wtedy gwarantuje nam, że faktycznie odpoczniemy. Od czasu pandemii coraz więcej osób decyduje się na zdalną pracę i nomadyczny tryb życia. Właśnie dla takich rodzin jest portal Rentola który pomaga w znalezieniu nieruchomości idealnej.

Szukanie zakwaterowania

Strona Rentola to megawygodny agregat do wyszukiwania długoterminowych najmów. Oferuje filtrowanie ogłoszeń o wynajem mieszkania tak, by dopasować je nawet do bardzo dużych wymagań. Filtry dotycząc oczywiście lokalizacji, ale też wszystkich innych kryteriów, np. wielkości domu czy mieszkania, liczby sypialni. Przyjazny interfejs od razu wprowadza nas w szczegóły ofert bez konieczności klikania w osobne okienka. Wygodne suwaki pozwalają łatwo operować wysokością czynszu i oszczędzić czas na przeglądaniu ofert na które nas nie stać. Taka możliwość wyszukiwania powala nie tylko wprowadzić ilość osób wybrać liczbę pokoi, rodzaj zakwaterowania, udogodnienia, i inne kluczowe aspekty. Jeśli zadbamy o szczegółowe dopasowanie filtrów, strona będzie mogła zaproponować najlepiej dopasowane oferty.

Dom na wakacje i nie tylko

Historie rodzin, które pojechały na wakacje i… już nie wróciły, inspirują nas od dawna. Uwielbiamy obserwować nomadów, którzy przenieśli się na Podlasie, do Niemiec czy nad morze, jak chociażby często goszczący na naszych łamach The Big Five Family, czy wyruszająca spontanicznie do Tajlandii na stałe rodzina Karoliny i Mario z Our Little Adventures.

W przypadku takich „uciekinierów” czasem jest to przeprowadzka do campera, a czasem wakacyjny dom okazuje się po prostu idealnym miejscem do osiadłego trybu życia. Boom na taki model spędzania czasu pojawił się oczywiście w czasie pandemii – aż 22 tysiące dzieci przeszło w tryb edukacji domowej, a wielu ich rodziców zamieniło miasta na wakacyjne lokalizacje, gdzie liczyła się bliskość natury i szybko śmigający Internet do pracy. wyjazdy i przeprowadzki planują kolejni – jak np. rodzina Kasi z  bloga Wędrowne Plemię. Czy ten trend się utrzyma? Biorąc pod uwagę rosnące ceny w miastach, prawdopodobny kryzys energetyczny i widmo powracającego lockdownu, całkiem możliwe, że zmiany lokalizacji będzie potrzebowała niejedna polska rodzina.

Wynajmowanie na całym świecie

Warto wiedzieć, że Rentola to część dużej firmy działającej w kilkudziesięciu krajach na świecie, między innymi Holandii, Danii, Francji, Finlandii, Hiszpanii, a nawet Australii. Szukając więc mieszkania czy domu śmiało możecie przeczesywać zasoby na podstronach krajów, które was interesują. Portal oferuje także opcję „search agent”, czyli spersonalizowanego kwestionariusza, który dzięki rejestracji wysyła nam powiadomienia o pasujących do naszych preferencji ofertach. A ofert dziesiątki tysięcy w każdym z krajów, w Polsce ponad 22 tysiące, w sumie prawie pół miliona ofert – zdecydowanie jest w czym wybierać. Szczegółów szukajcie na www.rentola.pl.

*

Materiał powstał we współpracy z portalem Rentola.

 

Dodaj komentarz