4 pytania do… Beaty Wireckiej z Little Bandits

Modny Londyn!

Są takie kobiety, które od razu ujmują swoim uśmiechem i zarażają pomysłami. Należy do nich Beata Wirecka, twórczyni sklepu Little Bandits. Tworząc cykl 4 pytania do... od razu pomyślałyśmy, aby zapytać ją o życie w Londynie i prowadzenie biznesu na odległość.

Beata zakładając Little Bandits – sklep z niszową modą dziecięcą od początku wiedziała jak się wyróżnić na rynku. Oraz jak do niego wejść aby zaznaczyć swoją obecność i jak budować relacje z klientami i lideramii opinii. Dzięki temu w ciągu kilku miesięcy Little Bandits wpisał się na stałe na listę najchętniej odwiedzanych butików dziecięcych, a ubranka z tego sklepu podbijają instagramowe konta.

Mama trójki szkolnych dzieci, odważnie podjęła decyzję nie tylko o założeniu sklepu, ale również o prowadzeniu go na odległość, co już może się wydawać nieco szalonym pomysłem. Przeczytajcie co nam powiedziała na ten temat. Nie przepuściłyśmy także okazji, aby podpytać o jej ulubione londyńskie miejscówki.

Zabierzcie się z nami i Beatą na spacer po Londynie.

 

1. Skąd pomysł na Little Bandits? Czym się kierujesz wybierając marki do sklepu?

Mam trójkę dzieci i długo szukałam miejsca, gdzie można kupić fajne ubrania dla dzieci, a przede wszystkim dobrej jakości. Bardzo często robiłam zakupy w sklepach zagranicznych i powiedzmy, że dostrzegłam lukę na polskim rynku. Lubię eksperymentować z ubraniami, mieszać różne style. Little bandits to taka zabawa modąDo sklepu staram sie wprowadzać marki, których nie ma jeszcze na polskim rynku, ale zawsze kieruję się wygodą i jakością ubrań.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

2. Jakie są plusy a jakie minusy prowadzenia biznesu na odległość?

Plusy: nikt cię nie zna (śmiech). Prowadzenie bizensu na odległość wymusza na tobie powierzenie pewnych spraw innym osobom i  zaufanie im. Jestem osobą, która zawsze lubi mieć rękę na pulsie i najchętniej wszystko zrobiłaby sama. Prowadząc biznes na odległość musiałam nauczyć się ufać innym i to było dla mnie duże wyzwanie. Niemniej jednak myslę, że prowadzenie biznesu na odległość jest trudnym zadaniem.

3. Jak ci się żyje w Londynie? Jak twoje dzieci odnalazły się w nowej deszczowej rzeczywistości?

Ja poprostu kocham Londyn. Co do deszczowej rzeczywistości to muszę powiedzieć, że slogan “angielska pagoda” jest przereklamowany. Tak naprawdę to niewiele mamy tu deszczowych dni. Dzieci są zachwycone angielską szkołą, choć na początku, przyznaję, było ciężko, bo mój najmłodszy syn Wojtek w ogóle nie mówił po angielsku. Jednak szkolne dzieci okazały się być bardzo przyjazne, świetnie go przyjeły i teraz Wojtus mówi po angielsku chyba najlepiej z całej naszej rodziny. Kuba i Zuzia trafili do jednej z lepszych średnich szkół i też są zachwyceni.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

4. Opowiedz nam o swoim Londynie. Jakie są wasze ulubione miejscówki – gdzie na kawę, gdzie na zakupy?

Decydując się na przeprowadzkę do Londynu wiedziałam gdzie chcę mieszkać. Z pełną świadomością wybrałam Notting Hill. Mieszkamy blisko Hyde Parku, w którym biegamy co najmniej 2 razy w tygodniu z moją córką. Zakupy robimy na Portobello Road, które słynie z tłocznego i gwarnego targu Portobello Road Market, gdzie świeże warzywa, kwiaty i pieczywo są w zasięgu ręki.

Uwielbiam klimat Portobello za jego małe klimatyczne sklepiki takie jak np. księgarnia THE Notting Hill BOOKSHOP, która przenosi cię w czasie, a jego właściciele zawsze służą pomocą. Jeśli lubicie naturalne kosmetyki koniecznie musicie zajrzeć do Neal’sYard Remedies. Jeśli kawa i śniadanko, to tylko w Granger&Co na Westbourne Grove – to zdecydowanie moje ulubione miejsce. Tuż obok możemy zrobić zakupy w butikch  takich marek jak ZADIG&VOLTAIRE, BIMBA Y LOLA , MAJE, JIGSAW etc. Wszystko na jednej ulicy. Tam też poznałam jedną z naszych marek, paryską Blue Come Gris.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Dziękujemy za spacer, pyszną kawę i rozmowę.

W naszej selekcji znajdziecie TOP 12 ulubionych ubranek Beaty z oferty jej sklepu.

Rozmawiała: Małgorzata Jakubowska 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.