kolekcje, Moda

Zombie Dash w sielskiej odsłonie

Zombie Dash tym razem wyskakuje z trawy, goni kury i przytula się do wszystkich napotkanych zwierzaków. Jak zwykle w łobuzerskim nastroju, bo w przypadku tej marki nie może być inaczej. W kolekcji na wiosnę i lato 2017 nie zabrakło hitów, ale pojawiło się także sporo nowości.

Zombie Dash jest polską marką, dla której jak mówią założyciele inspiracją są „dzieciaki, łobuziaki, energiczni rebelianci skłonni głównie do psikusów i zabawy”. Właśnie oni zabierają nas w nostalgiczną podróż w czasie do dzieciństwa i cudownych wspomnień z wakacji u babci.

Będziemy razem buszować w zbożu, biegać po polach, wdrapywać się na drzewa w sadzie i zrywać świeże warzywa. Na tę okazję Zombie Dash przygotowało mnóstwo wygodnych i zabawnych ubrań i pokusiło się o autorskie czarno-białe nadruki w różnych zestawieniach kolorystycznych.

W kolekcji rządzi czerń, niebieski, szarości, ale pojawia się też róż oraz coś w sam raz do zabawy w chowanego – czyli moro. Dobry kamuflaż czasem jest na wagę złota.

Pewnie kojarzycie zębaty motyw, który przewija się przez ubrania tej marki – w dziecięcych bluzach, spodniach, a nawet spódnicach ukryta jest zębowa niespodzianka. Wystarczy rozpiąć suwak, aby całkiem zmienić grzeczny strój, a naszym oczom ukazał się zębaty uśmiech.

Hungry One został opatentowany przez markę i także tym razem zdobi ubrania z najnowszej kolekcji. Motyw zębów pojawia się nawet na zabawnych legginsach.

Marka przygotowała sporo nowości dla dziewczynek na wiosnę i lato. Mamy więc sukienki, rozkloszowane spódnice, tuniki idealne do legginsów i zawadiackie rampersy. Pudrowy róż wprowadza trochę łagodności do kolekcji.

Wygodne spodnie, szorty, bluzy i spódniczki powstają z miękkiej dzianiny wprost z polskich dziewiarni i jak widać na zdjęciach przeszły pomyślnie wszystkie możliwe testy wytrzymałości podczas sesji. Teraz wystarczy tylko dotrwać do upragnionych wakacji.

W naszej selekcji znajdzieci ulubione ubranka naszych dzieci od  Zombie Dash. Bo prawda jest taka, że nasze dzieci uwielbiają w nich śmigać przez cały rok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama