Sztuka

Zakupy, spotkania, relaks, kawa

Ależ nam się wiosna rozbuchała. Ta za oknem wciąż nieśmiało, ale ta nasza – ładna wiosna – pędzi niczym szalona. I nie zamierza się zatrzymywać, nabiera rumieńców i kolorów. O naszych wiosennych zachwytach podczas targów pisałyśmy już tu. Dziś kolejna porcja, kto z nami będzie?

Kto? Przede wszystkim wy! Ładna wiosna z ladnebebe to impreza otwarta dla każdego, wstęp jest wolny. Sami czy z dziećmi, w ilości nielimitowanej, ha! I żeby nie było, że tylko mamy i mamy… Proszę bardzo, nasz plakat w wersji brodatej!

Wiemy, że lubicie ciekawe książki i nowości wydawnicze, szykujcie zatem miejsce na półkach! My też zastanawiamy się, jakby tu rozciągnąć regał i jak tu ustawić kolejny stosik pod łóżkiem. Będą z nami dwa wydawnictwa, które często goszczą na Ładnebebe. Wytwórnia przyzwyczaiła nas już do tego, że książki nie są tylko do czytania. Na pewno znacie Wytwórniki, te zeszyty kreatywne odkrywają w dziecku (każdym!) artystę. Z Piżamoramą zwiedzamy świat w piżamach i bawimy się ruchomymi ilustracjami, a Edzia… Edzia po prostu kochamy. Bo jak nie kochać wiewióra, który przełamuje swoją nieśmiałość?

Jeśli imię Albert kojarzy się wam wyłącznie z małym Albertsonem, zużyte plastry z owcami i pewną rezolutną Nusią, a słoń z Pomelo z dumaniem pod dmuchawcem, to znaczy, że wydawnictwa Zakamarki przedstawiać nie trzeba! Na jednym ze stoisk (nie zdradzimy jeszcze którym) czekają na was czytanki Zakamarkowe.

fot. Ewa Przedpełska

Codzienna elegancja? Można! Z marką Aqademia inaczej się nie da! Szlachetne kroje i subtelne kolory, które można ze sobą dowolnie zestawiać. Dodatki i smaczki, które są idealną kropką nad i, a do tego wstawki kwiatowe liberty – to się nie znudzi żadnej małej damie. A w przyjaznych tkaninach, takich jak len czy bawełna, możemy do woli hasać i łapać wiosenne słońce. Tego sobie życzymy 22 kwietnia!

Prosto z serca Mokotowa, po sąsiedzku, przyjedzie do nas Mofflo. Królestwo lnianych akcesoriów, czyli Numero 74 także zawita na Fortach. Do tego zwiewne sukienki od Nobonu, które już na dobre pożegnają zimę w naszych szafach. A na nogach? Kultowe paryskie Bensimon. Niby zwykłe trampki, ale my w nich biegamy całe lato!

 

Ręcznie wykonane ze 100% bawełny egipskiej cuda dla najmłodszych przyjadą prosto z Mazur. O Marce MILLE baby pisałyśmy już tu. Czapeczki, rompersy, kocyki w klimacie vintage znalazły już swoich wielbicieli i wcale nas to nie dziwi. Kto ustawia się po nie w kolejce?

Dobra, zamykamy szafy, nie samą modą człowiek żyje. Chcemy się bawić i to nie byle jak. Bardzo się cieszymy, że z Katowic przyjadą do nas tropiciele fajnych, kreatywnych zabawek. Noski Noski, czekamy na was, coś czujemy, że do Omm Design będzie kolejka. Wpadajcie do nich po inspiracje zabawkowe i porcję uśmiechu!

 

Na dziś kończymy kwieciście i bardo radośnie. Bo uśmiech nie schodzi z buzi, gdy zaglądamy do jednej z naszych ulubionych kreatywnych rodzinek! Kasia z Radosnej Fabryki już szykuje dla was perełki, oczywiście bardzo kwiatowe i wiosenne. Co powiecie na limitowaną edycję kosmetyczek uszytą z tkanin vintage?

Taki atak koloru lubimy! Tym mocnym akcentem kończymy, ale tylko na dziś, bo już niedługo nasza ostatnia wiosenna porcja marek, których produkty znajdziecie u nas za dwa tygodnie. I napiszemy też o słodkim co nieco, bo umówmy się, że nikt z pustym brzuchem stąd nie wyjdzie!

Widzimy się 22 kwietnia w Studio 99 przy ul. Racławickiej 99. Parking jest, bankomatu nie ma, ale wielu wystawców będzie mieć terminale.

Sprawdzajcie też na bieżąco wydarzenie na FB.

Czekamy na was!

Patronat medialny: Pakamera.pl i example.pl

 

 

Leave a comment 2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama