Design, inspiracje

Zainspiruj się

Ohhh czujemy już w powietrzu zapach wiosny - doba jest co raz dłuższa, a słońce nieśmiało zaczyna wyglądać zza chmur. Jeszcze chwila i na zewnątrz zrobi się ciepło i zielono. Ten powiew świeżości sprawia, że mamy ochotę na zmiany. Nie tylko zrzucając grube swetry i płaszcze, ale też wprowadzając trochę koloru do naszego otoczenia.
Powoli zaczynamy wędrować z meblami po mieszkaniu, myć okna, trzepać dywany i zastanawiać, co by tu jeszcze zmienić. A ponieważ wiemy, że i u was pojawia się ta sama myśl i potrzeba, tym samym – chcemy was ZAINSPIROWAĆ!

Wyszukałyśmy dla 5 fajnych, dziecięcych pokoików i stworzyłyśmy kolaże, które w prosty sposób pomogą wam stworzyć radosną przestrzeń dla dzieci. Jesteście ciekawi? Spójrzcie!

*

1.Kwiecisty vintage

Kwiaty to zdecydowanie jeden z podstawowych symboli wiosny, a że klimat vintage jest nam bardzo bliski, oznacza to dla nas połączenie idealne. W naszych podpowiedziach motyw kwiatów znajdziecie na pościeli, a w połączeniu w niebieskim prześcieradłem osiągniecie fantastyczny efekt. Przypominamy wam też cudowny plakat z gruszką i lody, których chociaż zjeść się nie da, nasuwają nam myśli o ciepłych dniach.

Źródło zdjęcia, kolaż : 1/2/3/4/5/6/7

*

2. ColorFULL

Szczerze mówiąc, wszechobecna biel daje nam się trochę we znaki. Mamy ochotę na kolor, a nawet dużo koloru! Kolorowe lampki od CottonBall, pluszowe zabawki i poduchy, radosna pościel i ten dywan… oj mamy słabość do dywanów, a ten jest idealny.

Źródło zdjęcia, kolaż : 1/2/3/4/5/6/7

*

3. Ptasia wiosna

Nie możemy się doczekać, aż usłyszymy śpiew ptaków. Poranki wśród ich ćwierkotu są tak przyjemne. Dla miłośników ornitologii mamy więc ptasią lampę, plakat z flamingiem i klatkę z motylami. Dorzucamy kwieciste poduszki, jeszcze więcej ptasich ozdób i już czujemy się jak na łące.

Źródło zdjęcia, kolaż : 1/2/3/4/5/6/7

*

4. Keep Calm & Sun

Dla fanów spokojnej kolorystki, dla których wiosna to przede wszystkim wszechobecne słońce, proponujemy jutowy dywan i kosz na zabawki, girlandę z dzwoneczkami, które będą radośnie dzwonić przy otwartym oknie, oraz odrobinę zwierzęcych motywów.

Źródło zdjęcia, kolaż : 1/2/3/4/5/6/7/8

*

5. Kolorowy miszmasz

Jeszcze więcej koloru? Proszę bardzo! Ta przestrzeń sprawi, że pobudki w takim pokoju na pewno będą bardzo wesołe. O baldachimie marzy chyba każda mała dziewczynka, a patrzenie na pastelowe dodatki z pewnością dodaje energii. W tym sezonie, równie mocno co na kolor, stawiamy na wiklinę, na przykład w postaci lusterka.

Źródło zdjęcia, kolaż : 1/2/3/4/5/6/7

Który pokoik podoba Wam się najbardziej?

Leave a comment 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama