Zachować wspomnienia

Poznajcie Snap The Moment

Zatrzymać wspomnienia na dłużej – z tym wyzwaniem mierzymy się na co dzień. Zdjęć w telefonie mamy bez liku, karty w aparatach przepełnione, a my ciągle czujemy niedosyt. Jednak nie martwcie się, znalazłyśmy na to sposób!

Snap The Moment – marka stworzona przez dwie mamy – wychodzi naprzeciw rodzicom i rozgryza temat niezwykle kreatywnie, proponując pomysłowe tła do zdjęć. Kluczowe momenty w życiu dzieci będą pięknymi wspomnieniami, a uzupełnione o fotohistorie będą zachwycać i wzruszać do łez. Zresztą, zobaczcie sami, bo pięknych produktów znajdziecie tutaj bez liku!

*

Kolekcjonowanie pięknych momentów i odliczanie mijających pierwszych miesięcy, a wraz z nimi – pierwszy kroczek, pierwszy wyrżnięty ząbek i pierwsze razy, których dwanaście miesięcy przynosi sporo. Odliczanie do pierwszego roku. Ekscytujący rozwój maluszka pod okiem rodziców. Z foto-kocykami i foto-kołderkami Snap The Moment te chwile już wam nigdy nie uciekną.

 

Słowa nie opiszą emocji, które towarzyszą obserwacji rozwoju maluszka. W końcu każdy moment jest wart zapamiętania i każdy wyjątkowy – kusi, aby zachować go na dłużej. Foto-karty są jak dobry komentarz do najważniejszych chwil. Pojawiające się na zdjęciach, opowiedzą o tym, co dla was ważne. Wy zaś, patrząc na urywek swojej codzienności uchwycony na zdjęciu, dopełnicie nimi historię, która się właśnie toczy.

Stonowane, delikatne pastelowe kolory, cudownej jakości miękka bawełna z satyną wyróżniają na tle innych dostępnych na rynku kołdry i poduszki Snap The Moment, które zostały stworzone z myślą o niemowlętach i odrobinę starszych dzieciach. Tutaj każdy detal ma ogromne znaczenie, a historie pokazane na grafikach, którymi opatrzone zostały produkty, wprowadzą dzieci do bajkowego świata. Przełamaniem zabawnych i żywych grafik jest kolekcja bliska naturze, w której linie Flower Bird, Blush Swan i Indigo Race wprowadzają najmłodszych w spokojny i niezwykle łagodny klimat odpoczynku.

Ach, ten bambus, ach, ten muślin! Znamy, lubimy i z przyjemnością podglądamy najnowszą kolekcję marki Snap The Moment. Dedykowana noworodkom i niemowlętom jest dobrym pretekstem do wtulenia się w muślinowe i bambusowe otulacze. Spokojnego odpoczynku na miękkich poduszeczkach i foto-otulaczach oraz w delikatnych przewiewnych tkaninach nie będzie końca.

 

*

Więcej o sposobie wykorzystywania foto-kocyków i foto-kart przeczytacie tutaj. Tutaj również znajdziecie kolejne powody, dla których warto kolekcjonować wspomnienia.

*

Opracowała: Marta Szczepanik

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.