kolekcje, Moda

Wiosna z Nisu

Wiosenna kolekcja Nisu to raj dla małych elegantek! Marka postawiła na stylowe tkaniny i gustowne fasony, które w połączeniu z doskonałym kunsztem krawieckim, zamieniają współczesne polskie ulice we francuski szyk Diora lat pięćdziesiątych.

Paulina Rozwadowska, zaraz po urodzeniu córki, znalazła idealny sposób, żeby nauczyć Zosię bycia małą damą. Zaczęła szyć dla niej ubrania – doskonale wyważone między minimalizmem w kroju i kolorystyce a dodatkami w postaci kokard i falban. Motywem przewodnim Pauliny stała się elegancja i wygoda, a kropką nad i w projektowaniu dla małej Audrey Hepburn – starannie dobrane, miękkie materiały produkowane w Polsce tj. bawełny i szlachetny len, oraz niezwykła dokładność wykończenia. I tak powstała marka Nisu.

W strojach Nisu mała dziewczynka może poczuć się jak wielka gwiazda! Produkcją ubrań w warszawskiej manufakturze kieruje Lilit, utalentowana projektantka, której suknie nosi m.in. Justyna Steczkowska.

Oglądając nową kolekcję, nie da się nie zauważyć pewnej odwrotności. O ile to małe dziewczynki zwykle marzą, żeby wystroić się w sukienki swojej mamy, to tym razem, założymy się, że większość mam chciałaby mieć kreacje Nisu w swoim rozmiarze!

Dla tej wyjątkowej marki odzieżowej nie ma rzeczy niemożliwych. Mamy dobrą wiadomość drogie Panie! Ponieważ wszystkie ubrania szyte są ręcznie, firma Pauliny przyjmuje również zamówienia indywidualne. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście na kolejnym bankiecie, obie z córką błyszczały w „perełkach” od Nisu!

Nowa kolekcja Pauliny Rozwadowskiej to doskonałe połączenie niewinnych marzeń o dorosłości z magicznym światem dzieciństwa. Dzięki skrzyżowanym na plecach ramiączkom, okrągłym kołnierzykom i naturalnym materiałom czujemy się trochę jak w krainie czarów u Alicji albo na zielonych wzgórzach Ani. Przeurocze czapki z uszami przenoszą klimat zaczarowanego lasu na ulice wielkich miast.

Wiosna w Nisu łączy pokolenia! Rozkwita współczesną prostotą grającą w rytmie lat 50., sprawiając, że, i mama, i córka tupią nóżką w tym samym tempie. A cała ta impreza dzieje się w bajkowej dziecięcej szafie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama