blogi, Wizytówka

Wilder

Anna Feller, czyli Matka Ziemia. Modelka wychowująca w pojedynkę 3-letniego syna Banjo, pochłonięta obcowaniem z przyrodą, gotowaniem i stworzoną kilka miesięcy temu stroną o holistycznym macierzyństwie: Wilder.

Wilder to jest jedno z tych miejsc w sieci, gdzie wchodzisz i klamka zapadła. Zapominasz o przypalającej się owsiance, ważnym telefonie albo zrealizowaniu awiza na poczcie. Czytasz i wpatrujesz się w obrazki, póki ktoś lub coś nie wyrwie cię z tej wizualnej sielanki.

 

A dzieje się tak, bo Anna ma dobre oko do szczegółów i refleks potrzebny, by wpleść w kadr trochę figlarnego światła. Otacza się też zdolnymi ludźmi i wie, jak ich przy sobie zatrzymać. Pochodzi z Kanady, ale od kilku lat jej miejscem na ziemi jest Sydney, a dokładniej malarskie okolice popularnej wśród urlopowiczów plaży Bondi. Nic więc dziwnego, że tłem jej zdjęć jest zawsze bezchmurne niebo, drzewa, kłosy, źdźbła i wydmy, ale też sadzonki, liście jarmużu i krzaki malin. Ona też, podobnie jak jej mama, ma własny przydomowy ogród, o który dba do spółki z synem. Utopia? Nie wiemy jak ona to robi, ale naprawdę umiejętnie korzysta z tych wizualnych dobrodziejstw, nie przesadzając i nie lukrując.

 

 

Jej styl życia to tylko jeden z wielu tematów poruszanych na stronie. Tak naprawdę wszystko kręci się wokół odwiedzin w domach fajnych dziewczyn, z którymi się koleguje. Ładnym zdjęciom i kolażom towarzyszą oczywiście rozmowy, mające formę kwestionariusza, ale błyskotliwych pytań w nich nie brakuje. A bohaterki? Od doświadczonej douli, przez redaktorki, podróżniczki, projektantki, producentki kosmetyków aż po trenerki i aktorki. Jest tu bardzo różnorodnie.

 

 

 

Na stronę Anny trafiłyśmy przez „wspólnych znajomych”. czyli strony naszych ukochanych marek: Yoli & Otis czy Dôen. Tak się składa, że Anne też je lubi.

 

 

Ostatnio podjęła współpracę z Sons & Daughters, marką oferującą niebanalne okulary przeciwsłoneczne dla dzieci. Oto letni lookbook jej autorstwa.

 

Kluczowym tematem na stronie Wilder jest jedzenie i to nie tylko w formie rad i przepisów od samej autorki. Anna pyta każdego ze swoich gości – niezależnie od tematu rozmowy – o przepis na ulubione danie ich dzieci. Stopniowo Wilder staje się wielką księga wegańskich oraz wegetariańskich receptur na zdrowe, pożywne dania. Musicie wiedzieć, że słodycze królują. Jest nawet specjalna zakładka o tortach urodzinowych!

This slideshow requires JavaScript.

 

Odwiedźcie stronę Anne i dajcie znać, jak wrażenia.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama