Sztuka

Warsztatowa Ładna Wiosna

Nie możemy się was jutro doczekać. Przyjdźcie i bądźcie z nami tam, gdzie Ładna Wiosna, Kameralne Targi Designu i Mody Dla Dzieci. Spotykajmy się w Studio 99, przy Racławickiej 99 w Warszawie. Czekamy na Was od 11:00.

Jest plan i przestrzeń na spontaniczność. Mamy nadzieję, że wyjdziecie z torbami pełnymi różności od naszych wystawców, napijecie się kawy, zjecie coś smacznego i poznamy się lepiej. Koniecznie przyprowadźcie swoje dzieci, bo specjalnie dla nich przygotowałyśmy superwarsztatowy program.

godz. 12.00-13.30
DIY z Mają Marciniak i kwiatowe opaski

Autorka naszej „Książki do Zabawy”, której premierę będziemy świętować z wami jutro, Maja Marciniak zadba o to, by było kreatywnie, kolorowo i wiosennie. Nie martwcie się tym, co za oknami, dzieci wykreują najpiękniejszą wiosnę tego dnia.

Dziękujemy za zapisy, wszystkie miejsca są już zajęte. Zapraszamy na kolejne edycje. 

godz. 14.00-15.15
Dobro – robimy wiosenne ekopomadki, wiek 6+

Wiosną natura zaczyna nas rozpieszczać. Na warsztatach z Martyną dzieci przygotują słoiczki z roślinnymi kosmetykami. Taki balsam do ust, 100% eko, 100% hand made, to świetny prezent dla przyjaciółki i niezbędnik do własnej pielęgnacji ust. Dziewczyny, zabierzcie braci, wcale nie będą się nudzić!

Dziękujemy za zapisy, wszystkie miejsca są już zajęte. Zapraszamy na kolejne edycje. 

godz. 15.00-16.00
Czytanki z wydawnictwem Zakamarki na (stanowisko Little Bandits)

Dzieciaki kochają książki, dlatego nie mogło zabraknąć kącika czytelnika. Wpadnijcie posłuchać Zakamarkowych tytułów. Jakich? To niespodzianka.

godz. 16.00-16.45   Kollale – robimy wiosenne ozdoby na głowę

Kollale będą z nami! I oprócz stoiska ze swoimi wspaniałościami, zapraszają na warsztaty, w trakcie których dzieci samodzielnie przygotują ozdoby do włosów. Spinki w zabawnych kształtach to ich znak rozpoznawczy, ciekawe co wymyślą mali artyści.

godz. 16.00-17.00
Mały Teatr Ilustracji i Ptasie opowieści + warsztaty plastyczne (sala 2 na antresoli), wiek 4+

Kamishibai to stara japońska technika teatru. Mały Teatr Ilustracji to artyści ilustrujący spektakle na podstawie znanych wierszy i baśni. Co powiecie na spektakl „Ptasie Opowieści” i warsztaty, na których dzieci zrobią… potrawy na kolację u pani Słowikowej? Czeka też na was ich debiut książkowy!

godz. 17.15-18.30
Dzikie Dzieci i Rzeczy z ziemi – robimy zabawki z patyków, wiek 5+

Dzikie Dzieci proponują majsterkowania dla każdego. My widzimy patyk, a dzieci mają sto jeden pomysłów, co z niego zrobić. Niebanalne zabawki, wykonane samodzielnie i pachnące lasem, to coś, co spodoba się wszystkim dzieciom. „Rzeczy z ziemi” to autorski warsztat, przygotowany specjalnie na jutro! Patyki, sznurki, kamyki, mnóstwo skarbów natury czeka na małych projektantów.

Na wszystkie warsztaty zapisujecie się mailowo: kasia.karaim@ladnebebe.pl (15 zł/dziecko).

Tutaj znajdziecie link do wydarzenia na Facebooku, a więcej o wystawcach i warsztatach przeczytacie tu i tu!

UWAGA: z uwagi na pogodę (ma nie padać, ale jest chłodno) animacje z Mysie Harce się nie odbędą. Na pewno przeniesiemy je na inną okazję!

Patronat medialny: pakamera.pl // example.pl

Do zobaczenia!

Leave a comment 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama