Wakacje dzikich dzieci

Ubieranka Reserved

Dzikie lato, dzikie tereny, dzikie wakacje dzikich dzieci. Każdy z nas zna to uczucie bliskości z naturą, swoimi potrzebami i losem dziejącym się tu i teraz.

Jaś i Ignaś są braćmi mającymi w życiu to szczęście, że dzieciństwo spędzają w miejscu, w którym swoją siedzibę główną ma Matka Natura. To ona nakreśla krajobraz, rytm zabaw, zapach i kolor okolicy. Teraz to lato w pełni, barwione zielenią, czerwienią i złotem. Pchnie lasem, nagrzaną słońcem ziemią i słodyczą owoców. Dzień długi, noce rozgwieżdżone, a zabawy spontanicznie tkają sieć niekończących się uciech. Od rana do nocy na dzikich wakacjach, w wygodnych ubraniach od Reserved.

/// Reserved: T-shirt z kieszenią, szorty z nadrukiem, sandały ///

Bose stopy, brudne buzie, poklejone owocami dłonie. Włosy i skóra pachnące słońcem. Są! Wyłonili się ze zbóż za domem. Kilka kroków od łóżka, a świat już zupełnie inny i zapraszający do przygody. Wiele nie trzeba, dobre towarzystwo wystarczy. Luźne T-shirty i szorty sprawdzą się idealnie w ten ciepły dzień. Mały tygrysek i lwisko z poczuciem humoru ruszają!

/// Reserved: T-shirt, szorty, sandały, nerka ///

Kto nie ma bazy na drzewie, ten nic nie wie o dzikim lecie. Chłopaki rzecz jasna takową dysponują. Raz jest latarnią morską, innym razem zamienia się w rakietę, by za chwilę być centrum wydarzeń na Antarktydzie… Powiało chłodem? Wyciągamy miękkie i wzorzyste bluzy Reserved!

/// Reserved: bluza, szorty, czapka ///

Print na froncie to dobry identyfikator. Wild Ignaś i pozytywnie zakręcony lamparci Jasiek nie usiedzą w jednym miejscu za długo. Plusy lata na wsi – wszędzie można iść i cieszyć się niespodziankami dnia.

/// Reserved: bluza, szorty, sandały, okulary ///

Za polem z kukurydzą w lewo, potem prosto małym laskiem i dotarli nad rzekę. Rzeka brzmi dumnie, a wody tu po kosteczki. Zimna za to i orzeźwiająca, a jakie ma właściwości inspirujące. Uwaga, kapitanie, wielka fala przed nami! 

/// Reserved: pomarańczowy T-shirt, T-shirt khaki, szorty z nadrukiem, miodowe szorty ///

Po wielkim sztormie ocaleni rozbitkowie eksplorują nieznane lądy. Okolica piękna i dla przybyszy łaskawa, tylko pogoda płata figla i dmucha chłodnym wiatrem. Nic nie szkodzi, na bezludnej wyspie mama z wiatrówkami jeszcze nikomu nie popsuła zabawy!

/// Reserved: granatowa parka, parka khaki ///

Zostawiamy chłopaków z ich przygodami, a sami pakujemy walizy i podążamy w kierunku własnych dzikich wakacji. Ciekawe, co się nam przytrafi…

Całą kolekcję Reserved znajdziecie tu

*

Zdjęcia: Monika Kraińska

Tekst: Paulina Filipowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *