kolekcje, Moda

W rytmie MSGM Kids

Gotowi na wiosenną rewolucję? Generacja dzieciaków MSGM Kids pełną parą rusza na podbój nowego sezonu. Z przyjemnością przedstawiamy wam naszą ulubioną włoską markę, wiodącą prym wśród światowych brandów mody kierowanej do najmłodszych. Przygotujcie się na sporą dawkę temperamentu i szaleństwa, bo w jej kolekcjach znajdziecie tyle charakteru, ile drzemie w każdym dziecku. Przekonajcie się sami!

 

MSGM Kids to młodsza siostra MSGM, jednej z najbardziej pożądanych marek modowych dla kobiet i mężczyzn, założonej w 2009 roku przez Włocha Massimo Giorgetti. Główną inspiracją dla linii Kids jest współczesny obraz pewnych siebie dzieciaków i odgrywający w nim istotną rolę świat dorosłych. Dzieci, tak samo jak ich rodzicie, zaczęły szukać sposobów do wyrażania siebie i domagać się możliwości manifestowania swej dziecięcej natury, która po części słodka, po części zbuntowana, potrzebuje się czasem wykrzyczeć. A co poza wygłupami sprzyja temu najbardziej? To działa tak samo jak u nas, drodzy rodzice: mówiące o nas więcej niż nam się wydaje ubrania!

Większa część kolekcji powstała w oparciu o aktualnie panujące na światowych wybiegach trendy. Mamy zatem modne kolory: odcienie różu, czerwieni, granatów, wojskowych zieleni, czerni, żółci i casualowej bieli, a do tego pokaźne falbany, fantazyjne zdobienia i bajkowe nadruki. Cała kolekcja łączy w sobie sportowy szyk i nutkę ekstrawagancji. Same fasony to 50% nonszalancji zaczerpniętej ze świata dorosłych i 50% dziecięcej fantazji. Czy nie jest to miks idealny?

 

A za co my kochamy MSGM Kids poza samymi kolekcjami? Za ich odważne kampanie wizerunkowe. Stoi za nimi Ruggiero Desantis – projektant i dyrektor kreatywny marki. Pełen profesjonalizm, zarówno ekipy, jak i samych bohaterów sesji, których na pierwszy rzut oka łatwo pomylić z dojrzałymi modelami. Ale nie dajmy się zwieźć pozorom, te pozy to tylko gra!

Nasze TOP 8 z wiosenno-letniej kolekcji MSGM Kids dla dziewczynek:

Nasze TOP 8 z wiosenno-letniej kolekcji MSGM Kids dla chłopców:

 

Co myślicie o tej kolekcji? Widzicie wasze dzieci w tych ubraniach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama