TOP 5 cool marek dla maluszków

Top 5 cool marek dla dzieci

Z połączenia filozofii projektowania opartej na tradycji, dobrych jakościowo materiałów i ekologicznego podejścia do tworzonych kolekcji powstają marki, które są cool. Cool, czyli jakie?

Mówiąc, że coś jest cool bardzo często mamy na myśli wyselekcjonowane i uznane na całym świecie kolekcje. Warto jednak czasem rozejrzeć się dookoła, aby lokalnie odkryć marki podążające za najnowszymi trendami dziecięcej mody. Jeżeli dodamy do tego wysoką jakość produktów, z jakich powstają, wyrób w zgodzie z naturą i ideę tworzenia odzwierciedlającą potrzeby rodziców i dzieci, możemy spokojnie wpisać taką markę na listę tych najlepszych, tych cool. Ciekawi jesteście, jakie znalazły się na naszej i dlaczego? Już zdradzamy.

*

Łyko

Łyko dba o spokojny sen niemowląt. Materiał, z którego wykonano pościel, to stuprocentowy zmiękczony len – najwyższej jakości materiał, który dzięki swoim właściwościom otuli maleństwo i jego delikatną skórę, nie wywołując podrażnień i uczuleń. Szlachetny materiał w nowoczesnym wydaniu to minimalizm, który charakteryzuje brak wzorów i prosta forma. Jednym zdaniem – dobre polskie, nieprzesadzone wzornictwo. Pościel Łyko dostępną w czterech kolorach kupicie tutaj.

 

 

 

 

*

The Odder Side Baby

Założycielki marki The Odder Side Baby, linii ubranek dla niemowląt, Justyna Przygońska i Brygida Kubiś w projektowaniu  dla dzieci kierują się wygodą, prostym, nieprzesadzonym wzorem i doskonałą jakością materiałów. Kolekcja to minimalistyczne i funkcjonalne ubranka tworzone w Polsce i z polskiej ekologicznej bawełny. Miękkie bluzy, luźne, niekrępujące ruchów spodenki i niezastąpione piżamy zapinane na suwak. Delikatne wzory, delikatne materiały i delikatna kolorystyka. Tak jak lubimy najbardziej! Ubranka kupicie tu.

*

Lovis Organic

Jeżeli przy tworzeniu ubranek dla dzieci dba się o spełnianie norm i zdobycie wszystkich ważnych certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość materiałów, z jakich są tworzone, to mamy pewność, że ekologiczne podejście i dobro dzieci w projektowanych kolekcjach stawiane są tutaj na pierwszym miejscu. Taka właśnie jest Lovis Organic – marka, której ideą jest projektowanie ubranek rosnących razem z dziećmi i nie tracących przy tym na jakości. W połączeniu ze skandynawską estetyką i funkcjonalnością z wielką przyjemnością pokazujemy wam rozwiązania w dziecięcej modzie, traktujące matkę naturę z szacunkiem, jaki jej się należy. Kolekcje dla dzieci od narodzin do wieku szkolnego kupicie tutaj.

*

Mille Baby

Mille Baby to marka założona przez Martynę Gallę – utalentowaną i współpracującą na co dzień z Ładnebebe fotografkę. Kolekcja ręcznie robionych ubranek i akcesoriów dla dzieci to połączenie artystycznego spojrzenia na świat dziecięcej mody i tradycyjnego rzemiosła. Tworzona od początku do końca przez mazurskie dziewiarki inspirowana jest naturą i stylistyką retro. Ręcznie dziergane ubranka powstają z wysokiej jakości bawełny organicznej i wełny merynosów, mającej antybakteryjne i termoaktywne właściwości. Ubranka Mille Baby możecie kupić tutaj.

 

*

Bim.Bla 

Z połączenia filozofii projektowania opartej na tradycji i nowoczesnego wzornictwa powstała Bim.Bla. W jej ramach tworzy się wykonane z wyselekcjonowanych materiałów, wysokiej jakości produkty, które wychodzą poza schematy tradycyjnego designu dla dzieci. Pastelowe barwy i przyjemne w dotyku tkaniny o delikatnych wzorach stają w opozycji do współczesnego świata, dbając o komfort i delikatną skórę niemowląt. Świat Bim.Bla to piękne, proste i harmonijne akcesoria dla dzieci, które możecie kupić tu.

 

*

Dla nas cool to wysoka jakość, dobrej jakości materiały i filozofia projektowania skupiająca się na najważniejszych potrzebach dzieci i rodziców. Polskie lokalne marki, które nie odstają niczym od światowych producentów robią to dobrze i podążają drogą, która nam się podoba i w której chcemy im towarzyszyć przez kolejne lata. Oby tak dalej!

Opracowała: Marta Szczepanik 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.