Różne, Wydarzenia

Duckie Deck Kid’s Fest

Duckie Deck to drużyna świetnie przygotowanych prymusów, która urządza najlepsze, w dodatku darmowe, imprezy w Krakowie. To właśnie oni 27 i 28 maja po raz czwarty rozkręcą Kid’s Fest w krakowskiej klubokawiarni Forum Przestrzenie.

To jedno z ciekawszych wydarzeń tegoroczej wiosny i dlatego postanowiłyśmy je wesprzeć obejmując patronat. Każdy chciałby być na nie zaproszony i, co najlepsze, każdy jest! Do strefy wolnej wstęp otrzymuje każdy, niezależnie od nastawienia i bez rezerwacji. Mile widziani będą sceptycy, strachajła i cisi obserwatorzy, którzy najprawdopodobniej bujnie rozkwitną podczas dwudniowego święta i nie opuszczą żadnego warsztatu. Ich głowy rozgrzeją łamigłówki z iPada, zaznajamianie z wirtualną rzeczywistością oraz sterowanie pokaźnych rozmiarów robotem.

A w stefie biletowanej dziać się będzie jeszcze więcej niż w poprzednich trzech edycjach. Warsztaty z kodowania to już pewnik w przypadku Duckie Deck, konstruowanie robotów również, ale czy do tej pory mieliście okazję tworzenia z ich pomocą artystycznych projektów i dzieł sztuki? Musicie spróbować!

 

 

Do tego produkowanie własnej bajki, warsztaty z fotografii 3D i coś ekstra – zajęcia dla młodocianych elektryków. W programie znajdzie się też miejsce dla ogrodników – amatorów, adeptów jogi i wielbicieli gier zespołowych. a na koniec zabawa taneczna, na któą należy się zapisać tu.

Przybywajcie tłumnie i ochoczo, bo atrakcji zaplanowano bez liku!

***

Duckie Deck Kid’s Fest/27-28 maja/Forum Przestrzenie, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama