marki, Wizytówka

Summer & Storm

O tym, jak spójna wizja dwóch sióstr splata się w świetny i estetycznie wysmakowany pomysł.

Daniella i Crystal, dwie siostry mieszkające w Australii, od zawsze nosiły się z myślą, by zbudować coś razem. Jednym z pomysłów, który kołatał się im po głowach, był mały sklepik z bursztynowymi wisiorkami, które – jak wiadomo – mają wiele leczniczych właściwości: łagodzą ból, wyraźnie przyspieszają powrót do zdrowia i uspokajają. Ale chciały to zrobić w zgodzie z własną estetyką, dlatego uzbierane na plaży bursztyny pożeniły ze szklanymi paciorkami, co dodało im lekkości i urody.

 

Na bursztynach się nie skończyło. Przeciwnie, to od nich wszystko się zaczęło. Dziewczyny postanowiły poszerzyć działalność o tekstylia, zarówno dla dzieci, jak i dla mam. Znalazło się też miejsce na piękne przedmioty dla domu. Siostry nazwały swoją markę Summer & Storm, od imion ich najmłodszych dzieci. Poza 2-letnim i niechcącym spać synkiem Stormem, Daniella ma jeszcze 9-letniego syna Rio. Za to Crystal jest mamą czwórki dzieci: 15-letniego Jaydena, 13-letniego Joego, 11-letniego Kyana i właśnie 2-letniej Summer.

 

 

Ubrania dla dzieci to najobszerniejszy dział na stronie. Wykonane z delikatnej organicznej bawełny spódnice, bloomersy, szorty i ogrodniczki tworzą wymarzony look młodocianego plażowicza. Jak znalazł do kopania w piasku, wdrapywania się na drzewa i brodzenia w oceanie.

Daniella i Crystal mają bardzo luźne podejście do ciała i nagości. Wiele zdjęć z kobiecego lookbooku, wykonanych przez Daniellę, to obrazki subtelnego negliżu, w klimacie komfortu i przyjemnego otulania. Muślinowe szlafroki same narzucają się na ciało po kąpieli, w czasie karmienia piersią albo przed snem. Powtarzając za założycielkami Summer & Storm: Inspirujemy się pięknem wszystkich kobiet. Esencją tego, co oznacza bycie kochanką, matką i stworzycielką.

 

 

***

Facebook / Instagram / Pinterest

Leave a comment 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama