Serce to jest muzyk!

Ubieranka z Reserved

Improwizujący! Najpierw rusza na próbę garażowego bandu, by potem rozluźnić warkocz, poprzeciskać się przez metalowe barierki albo połubozować w porcie. Jest tyle możliwości.

Fajnie tak zebrać wszechstronnie utalentowane trio, chwycić za trąbkę, obój albo gitarę, zburzować się wesoło i wymyślić jakąś chwytliwą nazwę dla zespołu. I wtedy można już wygrywać dźwięki czające się w głowie. A że bez pracy nie ma kołaczy, takie sekretne spotkania zespołu powinny dziać się regularnie. Wszyscy wiedzą, że muzycy to straszne zmarźluchy. A że jesień, póki co całkiem łagodna już nastała, a będzie zimniej, to się na próby proszę odziewać ciepło i kolorowo. Mile widziane powłóczyste swetry z za długimi rękawami, kraciaste koszule i komfortowe longsleeve’y wprost stworzone do stylówki na cebulkę. To wszystko zagra czysto i melodyjnie z dżinsami oraz lakierowanymi oksfordkami. Już prawie można wskakiwać na scenę.

Dobra nasza, już po próbie. Można wreszcie zacząć żyć. Wspinaczka po okrętowych belkach, zjeżdżanie po barierkach i czilowanie na kontenerach pozwala odpocząć ciału i głowie. Po intelektualnym wysiłku przychodzi też ochota do psot i wygłupów, więc młodociani muzycy oddają się im bez reszty: małpują, balansują i podskakują. Jeśli robiąc to wszystko nie zamierzasz rezygnować ze stylówki dandysa, zaopatrz się w długi do kolan płaszcz w stylu włóczykija, wełnianą czapkę i spodnie na szelkach. Nikt ci nie podskoczy.

Zaglądajcie na stronę Reserved. Czeka tam na was całe mnóstwo stylizacyjnych możliwości w jesiennym klimacie.

Zdjęcia: Ania Onopiuk / www.aniaonopiuk.com / instagram.com/ohsnap.pl
Stylizacja: Ada Juszczak / www.instagram.com/adajuszczak77

Modele: Romy, Julien i Jamie

Opracowanie: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.