Ruszamy w drogę!

Mamissima loves Skip Hop

Jedni z ferii wrócili, inni dopiero się szykują do wyjazdów a inni... są stale w podróży. Większej, czy mniejszej, ale za to z niemowlakiem na pokładzie. Udowadniają, że da się, choć nie zawsze jest łatwo. Grunt to parę sprawdzonych patentów na pakowanie! Podczas szóstej już odsłony cyklu Mamissima loves Skip Hop organizowanego wspólnie z ladnebebe.plmamissima i marką Skip Hop dołączymy do pakującej walizki Kasi. Podróżująca mama, która zanim wróci z wyjazdu już planuje kolejny. Ona ma pakowanie malucha opanowane do perfekcji! IMG_2138 (1)

W ramach akcji Mamissima loves Skip Hop wybrała  walizkę na kółkach, przewijak, saszetki , śliniak, termos oraz zabawkę-książeczkę. Sprawdźmy jak Kasia oswaja trud pakowania dla wszystkich, którzy tego baaardzo nie lubią!

                                                  ***

Uwielbiamy podróżować, a podróżować z naszym maluchem kochamy. Najważniejsza jest organizacja, bo kiedy na pokładzie mamy niemowlaka, wszystko może się zdarzyć. Dlatego dobrze mieć perfekcyjnie spakowany bagaż podręczny, który zabieramy do samolotu lub samochodu. Mam w zapasie kilka patentów, ale jak zwykle najlepiej sprawdzają się przemyślane gadżety. Oh, jak one ułatwiają życie!

No dobrze, to co spakować do bagażu podręcznego niemowlaka?

IMG_2726 (1)

Walizka

Szukałam idealnej torby na bagaż podręczny dla Teosia, przez pewien czas pakowałam wszystko do mojej wózkowej torby, ale nie było to najwygodniejsze. Ta walizka świetnie sprawdza się w samochodzie pomiędzy mną a maluchem, mam łatwy dostęp do wszystkiego. A to wszystko mieści się z łatwością. Walizka jest pojemna, ładna, ma kółka i można ją nosić jak plecak. Będzie super jako bagaż podręczny do samolotu, wymiary wpasowane są jak ulał, super!

IMG_2110 (1) IMG_2721 (1)

IMG_3041 (1)

Przewijak

Mam dwa, są idealne, mieszczą wszystko co niezbędne, są na tyle duże, że dzidziuś mieści się swobodnie, zawsze w torbie spacerowej i zawsze w bagażu podręcznym. W samochodzie przewijamy na tylnym siedzeniu, a w samolocie na przewijakach w toalecie, ale nakładając nasz przewijak.

IMG_2133 (1)

Kocyk

Do przykrycia, do przytulenia, do wyciemnienia, kiedy świeci słońce oraz otulacz.

IMG_3264 IMG_3035 (1)

Saszetki

Powinny być niewielkie, ale pojemne. Te są fajne, bo nieprzemakalne. Ja trzymam w nich żel antybakteryjny, chusteczki i mini apteczkę. Ale można także spakować do nich przekąski, albo trzymać puste na wypadek mokrych ubranek.

IMG_2125 (1)

Śliniak

Ten ze SKIP HOP mamy w kilku wariantach, tak go lubimy. Jest ładny, ma taki specyficzny miły rzep, schnie w sekundę po przepłukaniu i składa się w maleńkie zawiniątko.

IMG_2126 (1) IMG_3268

Termos z jedzeniem

Świetny, pakuje zmiksowane ciepłe warzywka i termos trzyma temperaturę do kilku godzin. Zdarza mi się zabierać na spacery.

Kubek z herbatką

Dla starszych dzieci warto spakować niekapek z ulubionym napojem lub bidon ze Skip Hop który utrzymuje temperaturę. Dla naszego malucha to jeszcze za wcześnie, dlatego herbatkę można przewozić w opakowaniu termicznym.

IMG_3276 IMG_2124 (1)

Zabawka książeczka z gryzaczkiem

Ja nie lubię brać wielu zabawek, dlatego super sprawdza się książeczka sensoryczna, ma liścia gryzaczka na ząbki, jest mięciutka, kolorowa, szeleści, świszczy, ma lusterko, a do tego można ją przymocować do fotelika samochodowego.

IMG_2758 (1) IMG_2760 (1)

                                          ***

Nasze najważniejsze zasady podczas pakowania bagażu podręcznego niemowlaka?

IMG_2725 (1)

1. Wszystko co zabieracie powinno zajmować jak najmniej miejsca, dlatego szukajcie gadżetów składanych, sprytnych, miniaturek normalnych produktów.

2.Umiar. Zabierajcie niezbędne minimum.

3.Przygotujcie się na każdą ewentualność. Samochód może się zepsuć, a samolot mieć opóźnienie, spakujcie więc więcej jedzenia i zapas pieluszek.

4.Gadżety, korzystajcie z nich. Ktoś pomyślał o wielu rzeczach za nas i stworzył przedmioty które znaaaaacznie ułatwiają życie.

5.Spakujcie się w jedną wspólną małą torbę, do której będziecie mieć łatwy dostęp zarówno w samochodzie, jak i w samolocie.

Nas do wyjazdu dwa razu namawiać nie trzeba. Niech to będzie choćby fajny wypad na weekend. Spakowani? To w  drogę!

Zanim zamkniecie walizki i plecaki, przypominamy o promocji w mamissima na produkty wybrane przez Travelicious. Promocja trwa od dzisiaj do czwartku (18.02).

 A poniżej kilka dodatkowych podróżniczych inspiracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.