Reserved for school

Tak było!

Szkołę witać można z ponurą miną, a można z wrześniowych powrotów zrobić imprezę na całego. Dzwonek szkolny i zapakowane plecaki potraktować jako doskonały pretekst do towarzyskiego spotkania, a przede wszystkim zabawy. #reservedforschool, tak było!

Marka Reserved nie tylko dba o brak nudy w dziecięcej szafie – temat szkoły też nie może być nudny! Wrześniowy poniedziałek może ilością atrakcji śmiało pobić wspomnienia wakacyjnych weekendów. Reserved zaufało nam po raz drugi i powierzyło organizację eventu, by początek szkoły uczcić wspólnie i z przytupem. Były szkolne berety, odznaki wzorowego ucznia, okulary rasowego kujona i przede wszystkim szkolne lekcje. Ale bynajmniej nie w ławce….

 

Warszawska restauracja LAS – Lokalna Atrakcja Stolicy zamieniła się w szkołę, a właściwie szkołę ukrytą w roślinnej dżungli, wśród paprotek, monster i fikusów. Studio Paper Heroes jak zawsze z pomysłem, miejskie tropiki zamieniły w klasy szkolne, w których na dzieci czekały specjalne zajęcia i warsztaty. W szkole nie ma nudy i tego się trzymajmy. Kilkadziesiąt dzieciaków rozsypało się po sali, łapiąc literki i turlając globusy, lub popędziło na warsztaty. Bez dzwonka, bez ocen! W biegu, na huśtawce, lub skacząc w klasy.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

W szafie czeka jesienna kolekcja Back to School, a w klasie? Lekcja polskiego to nie czytanki i abecadła, ale zajęcia z kaligrafii prowadzone przez centrum artystyczne Sztukarnia. Pędzle w dłoń, pełne skupienie, a kleksy mile widziane. Malujemy! A może raczej sadzimy sukulenty, misternie ukrywając je wśród kamieni w słoju? Oto lekcja przyrody. Spokojnie, żadnych sprawdzianów z zapylania roślin, spece od urban jungle, czyli warszawski GreenLiv wprowadzają w świat botaniki na wesoło, w ruch idą łopatki, kamyki, ziemia. Uśmiechy są, ręce brudne, taką szkołę w wydaniu Reserved lubimy bardzo.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Berety na głowy, torby w dłoń i lecimy na kolejne lekcje, w podskokach, w rytm muzyki wygrywanej przez ekipę trzylatków. Magiczna maszyna do grania, czyli Musicon skutecznie zaangażował dzieci w tworzenie orkiestry. Interaktywnie, kreatywnie, wszyscy na raz – muzyka w szkole to nie tylko gamy na flecie! A na koniec imprezy #Reservedforschool robimy pamiątkowe koszulki. Białe T-shirty Reserved zamieniają się w małe dzieła sztuki – kolekcja absolutnie limitowana! Spotlight Kids i lekcja plastyki to duet najlepszy. Kropki, kleksy, kwadraty, trójkąty, powstają koszulkowe wzory bardzo w stylu abstrakcyjnym! Żadnego minimalizmu i ta zasada generalnie wpisuje się nam w całą imprezę. A na deser, lekcja brykania w towarzystwie animatorek ze Skakanki – dzieciaki sprawdzają czy lepiej turlać globus, czy balony wypełnione confetti?

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Po takim poniedziałku, wtorkowe Back To School nikomu niestraszne. Śmiechy, wygłupy, fikołki, berki i przede wszystkim dobre humory zarezerwowane na kolejny rok szkolny. Pędzimy więc jutro do szkół i odliczamy dni do kolejnego spotkania, a wam dziękujemy za tak liczne przybycie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.