Oto regulamin konkurs organizowanych na www.ladnebebe.pl

1. Regulamin określa ramowe zasady organizacji konkursów na stronie ladnebebe.pl

2. Organizatorem konkursów jest ladnebebe.pl i sponsor nagrody

3. Dane osobowe przekazane ladnebebe.pl przez uczestników konkursów organizowanych na zasadach określonych w niniejszym regulaminie będą przez nią przetwarzane w celu realizacji konkursu, wyłonienia zwycięzców konkursu, doręczenia nagród.

4. Przystępując do udziału w danym konkursie uczestnicy wyrażają zgodę na udział w nim na zasadach określonych w niniejszym regulaminie oraz w zapowiedzi danego konkursu

5. Udział uczestnika małoletniego w konkursie jest dozwolony wyłącznie za zgodą jego przedstawiciela ustawowego.

6. Na stronie ladnebebe.pl będą ogłaszane zapowiedzi danych konkursów. Każda zapowiedź dotyczyła będzie jednego, odrębnego konkursu. Każda zapowiedź będzie zawierała:

a) datę oraz czas przeprowadzenia konkursu;

b) szczegółowe zasady konkursu;

c) rodzaj oraz liczbę nagród i zasady wyłaniania zwycięzców konkursu;

d) maila na który należy wysłać prawidłową odpowiedź;

e) zasady przekazania nagród

7. W danym konkursie wezmą udział jedynie uczestnicy, którzy zamieszczą w treści maila wymagane elementy oraz wyślą maila w terminie umożliwiającym jego dotarcie na czas trwania konkursu oraz spełnią inne wymagania określone w zapowiedzi danego konkursu.

8. W przypadku, gdy uprawniona osoba nie zgłosi się po odbiór nagrody w określonym w zapowiedzi danego konkursu terminie, prawo do otrzymania nagrody przez danego zwycięzcę wygasa.

3 komentarze

 • Kala:

  https://www.mamissima.pl/?gclid=EAIaIQobChMIrbTrvIjP3gIVj-iaCh1RQQYOEAAYASAAEgI9RfD_BwE

  Uważam, że produkty polskich marek są wysokiej jakości. Mimo, iż ceny czasami są dość wysokie – idzie to w parze z jakością. Mogłabym podawać mln przykładów. Zdarzyło mi się raz pokusić na produkt tańszy – ostatecznie skończyło się na odesłaniu go do producenta – ponieważ materiał okazał się być zupełnie innym niż miał być.
  Po tym incydencie zdecydowałam się na zamówienie kocyków firmy Lullalove. I dla mnie – to produkt nr 1.
  Jeden bawełniany, tkany grubo – a jednak lekki i co najważniejsze przewiewny. O soczystym musztardowym kolorze. Drugi – otulacz bambusowy. Wczoraj mój narzeczony oglądam i był zachwycony jakością ! Mówi – porządny, tkany znów dość grubo – a mówi „dmuchnij w niego”- idealna wentylacja. Do tego stopnia przekonali mnie do siebie, iż zdecydowałam się na zamówienie jeszcze kilku produktów z firmy Lullalove. Ale… to kropla w morzu, więc taka wyprawka dla naszego synka byłaby idealnym prezentem na dzień jego narodzin.
  Ja z całego serducha polecam Lullalove – bo po jakości produktów czuć – że szyte są sercem 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.