marki, Wizytówka

Ragtales

Jedno jest pewne - niezależnie od wieku, każdy lubi się przytulać. Więc gdy tylko dowiedziałyśmy się o nowych przytulankach na naszym rynku, od razu musiałyśmy się z nimi zapoznać.

Firma RAGTALES – bo o niej mowa, tworzy pluszaki, które rozkochują w sobie dzieci i ich rodziców od pierwszego wejrzenia. Miękkie, wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów o różnych strukturach, maskotki są idealne dla naszych małych pociech, a ponieważ test wizualny zdały u nas na piątkę z plusem, przybliżymy wam więc nieco asortyment, który proponuje firma.

 

Na pierwszy ogień bierzemy linie stworzoną dla najmłodszych. Mamy w niej misia, królika i pieska: są zaokrąglone, mają urocze, łagodne buzie, jakby były odwzorowaniem rysunku ulubionego zwierzaka starszego rodzeństwa. Nie posiadają żadnych niebezpiecznych elementów i są super delikatne w dotyku. Dla niemowlaków mamy też kocyki, w delikatnych pastelowych kolorach i wzorach dopasowanych do ubranek pierwszych maskotek. Brak pomysłu na prezent na babyshower przyjaciółki? Z głowy!

zrzut-ekranu-2016-11-17-o-14-18-27

W kolekcji marki dla starszych dzieci znajdziemy całą gromadę zwierzaków : kaczkę w sukience i z chustką na głowie, która kojarzy nam się z sielskimi wakacjami u babci na wsi. Liska w sweterku i sztruksach – zabawnego i zadziornego, aż mamy ochotę zabrać go na leśną wędrówkę w poszukiwaniu przygód! Owieczkę i jej kolegę – to urocza parka idealna dla rodzeństwa. Jest mały miś w zimowej czapce – który w naszej redakcji wzbudził reakcje powszechnie określaną jako : „Awww!”. Kot w sukience, którego chcemy zabrać na zajęcia baletowe, czy piesek do którego chętnie przytulimy się podczas czytania bajek.

ragt_thumbimage-php

6ce835a26be3e413fb5a07819e714a30

Dla fanów klasyki są misie, dokładnie takie, jakie każdy widzi oczyma wyobraźni myśląc sobie: MIŚ! Fajnym pomysłem jaki zrealizowała firma, jest stworzenie dla zwierzaków piżamek, co z pewnością umili codzienny rytuał przebierania, a przebrane misie ułatwią usypianie nawet największemu nocnemu markowi!

Wasz maluch zaczyna chodzić? Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają coś za sobą ciągnąć. Przedstawiamy więc pudelka i jamnika na sznurku. Umilą stawianie pierwszych kroków i pocieszą podczas, nieuniknionych przy tych próbach, upadków.

rt501_wooster_dog__11572-1427521993-1280-1280

Poznajcie również szmaciane lale, idealne jako pierwsza lalka dla każdej małej dziewczynki, a dla tych nieco starszych – super uzupełnienie do posiadanej już kolekcji. W uroczych koczkach ze wstążkami i kolorowych sukienkach, albo z burzą rudych włosów i z koroną na głowie – same chętnie byśmy się nimi pobawiły!

 

Po naszym przeglądzie pozostaje tylko zadać pytanie: jak tu zdecydować się na jedną przytulankę?!

Pluszaki dostępne w tublu i mamissima.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama