This slideshow requires JavaScript.

Różne, Wydarzenia

Prapremiera „Przekroju” i warsztaty z Markiem Raczkowskim

Od świątecznego czwartku aż do niedzieli 18 czerwca stoi i stać będzie sympatyczny prostokąt Przekrojowego kiosku. A w środku równiutkie stosiki letniego, przedpremierowego Przekroju oraz numerów poprzednich, tuby plakatów i rzędy kubków z Filutkiem. Do tego stolik do rysowania, miliardy kredek i pisakó oraz zachłanny na głaski pies Fafik. Tym dobrodziejstwem zawiaduje grono redaktorów kwartalnika, skore do rozmów i żarcików. No kochani, atmosfera jest tam przednia, gdyby nie warsztaty z Markiem Raczkowskim zupełnie byśmy stamtąd z córką nie wychodziły. A właśnie, warsztaty.

Sprawa jest pilna, bo dzieją się już dzisiaj o godz. 15. Z biletami również krucho, ale to nie przeszkadza spróbować, bo zawsze ktoś może nie przyjść. Pogoda wcale nie nastraja. Zatem jeśli jesteście w gronie szczęśliwców, którzy wejściówkę mają albo czują podskórnie, że ją zdobędą, zgromadźcie się punkt 15 przed gmachem letniego pawilonu MSN. Będziemy pod okiem wybitnego rysownika Marka Raczkowskiego tworzyć inspirowane syrenami malowidła. Brzmi bardzo dobrze, zapraszamy.

*

Prapremiera letniego numeru „Przekroju”/do 18 czerwca, godz. 11-22/kiosk pzy wejściu do księgarni Muzeum Sztuki Nowoczesnej nad Wisłą, Warszawa

Rodzinne warsztaty plastyczne z Markiem Raczkowskim/17.06, godz. 15/zbiórka pod Muzeum Sztuki Nowoczesnej nad Wisłą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama