Podwórkowe akcje

Ubranka z Reserved

Świat wirtualny to ściema! Wszystko, co prawdziwe, ciekawe, a przy tym budujące relacje i przyjemny bagaż doświadczeń dzieje się tu i teraz. Gdzie? Na podwórku. Zaraz po szkole!

Smartcośtam tablety, MP3, słuchawki i inne gadżety zostawiamy w domu. To nie silent disco, nikt nie będzie się odcinał w swoim kawałku, kiedy na podwórku jest plac na rozrysowanie pól do gry w klasy, na dobry zamach skakanką czy hula-hoop. Podwórkowe akcje w toku! Patrzcie, jak się to robi i w czym. W nowej kolekcji Reserved ruszamy na dwór!

Klasyce nie zagląda się w metrykę. Klasykę się szanuję. Proste! Skakanka – wiadomo, nudy nie będzie, bo można nią machać na różne sposoby i skakać różnymi stylami. Ta sama rzecz tyczy się dżinsów i T-shirtów. Nic o świecie nie wie ten, kto myśli, że wyjdą z mody. One modą są!

Hula-hoop przyszło do nas z Ameryki w połowie XX wieku. Pierwszy światowy rekord, w 1976 roku, pobiła ośmiolatka. Kręciła kołem przez 11 godzin. Można się podkręcić, wkręcić i kręcić – tak przez cały dzień. Byle w czymś wygodnym, koło nie znosi modowych przeszkadzajek. Wygodne spodnie, T-Shirt i bluza. Tylko czy ta bluza przypadkiem nie skradnie rekordu dzięki przyczepności jej przezroczystej kieszeni?!

O grze w klasy można sobie podyskutować z babciami i prababciami. Z pewnością do tej pory są mocne w teorii. Praktyczną część rozrywki najlepiej uskuteczniać z przyjaciółką. Najlepszą, rzecz jasna. Bo w tej grze skakanie to jedno, śmiechy to drugie, a dzielenie się sekretami to trzecie – bywa, że kluczowe. I tu znowu małe obalenie modowych mitów, że spódnica nie nadaje się do gier i zabaw? Bez żartów! W klasy sprawdzi się i w wersji zwiewnej, i nieco bardziej dopasowanej. Tu ważne będą buty. Wiązane w cukierkowym różu czy botki?

Grzeczne dziewczyny skaczą w gumę, niegrzeczne – fikają na barierkach i trzepakach. A może to jednak odwrotnie? Wszystkie lubią bluzy z kapturami, miękkie swetry, kraciaste spódnice i stylowe dodatki.

Lećcie na dwór! Serio, podwórkowe akcje będziecie pamiętać długie lata.

 

Nową kolekcję Reserved kupicie tu

 

 

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.