Design, inspiracje

Podglądamy przez dziurkę od klucza…

Wakacje to nie tylko moment na wypoczynek pod gruszą. Przyznać się, kto wyekspediował dzieci do dziadków i chwycił za wałek do farby w obliczu "małego remonciku"? Niby trochę odmalować, niby poprzestawiać, przy okazji kupić sto nowych drobiazgów i ... zmienić mieszkanie nie do poznania.

No bo kiedy jak nie teraz? Jeśli żeby przeczytać ten tekst właśnie zeszłyście z drabin lub robicie przerwę w klejeniu tapety, witajcie w gronie „wakacyjnych remontowniczek”. Estetek, które muszą po prostu raz na jakiś czas coś w domu zmienić. Tak jak nasza redakcyjna Dominika, która ‚lekko’ pozmieniała to i owo w domu. Inspektor budowlany czyli mała Kalina ogląda efekty z poziomu parteru! Podążamy za nią.

DSC_1551

***

Nasza inspekcja budowlana nie zna litości. Wejdzie wszędzie, zajrzy pod łóżko, zerknie do stojących koszy i toreb, wdrapie się na łóżka, za kabel pociągnie… Rozumiemy, trzeba sprawdzić czy wszystko działa. O to się nie martwimy, Dominika zadbała o każdy detal, choć zapewne sama powie, że to nie koniec zmian w jej domu.

DSC_1591

koszula niebieska Nueces / bloomersy zielone i bordo Jose Varon

DSC_2830

lampa jelonek / lampka grzybek / kot pudełko na kredki /lampka biały królik / poduszki welurowe pufy / szara sukienka Bean’s Barcelona / sweterek i bloomersy Nueces

No dobra, inspektor potwierdza, że lampka  świeci, łóżko posłane, poduchy miękkie! Taki odbiór techniczny po remoncie bardzo męczący… może jakaś mała drzemka na zebranie sił?

DSC_1697

DSC_1684

DSC_1668

różowa bluzka Bean’s Barcelona / bloomersy Jose Varon /

Sjesta zakończona, pora na dalsze zwiedzanie na czworaka połączone z kontrolą ilości kurzu na podłodze. Dominika, werdykt przyjazny: ha, ha „test rękawiczki” na piątkę!

lampka sarenka / plakat kotka / jednorożec / baldachim /łóżko / półka z szufladami / wieszaki ze sklejki / plakat gruszka / naklejka ramki

Sypialnia rodziców to oczywiście teren najciekawszy. Próba wdrapania na łóżko ciekawsza niż wyprawa na Mount Everest.

plakat / konsola drewniana / sweterek i bloomersy Nueces

Powiew nowości w domu, ciekawe kiedy znowu zakiełkuje myśl z cyklu ‚ a może by tak lekko przemeblować w korytarzu..”. My rozumiemy takie zapędy dekoratorskie i chętnie je podglądamy. Nawet z poziomu zero!

Ubranka hiszpańskije marki Jose Varon oraz Bean’s Barcelona znajdziecie  w nowym sklepie dulce.pl!

fot. Dominika Brudny / niechmówiązdjęcia

Leave a comment 4 komentarze

  1. Haha, ja co najmniej raz w tygodniu muszę coś poprzestawiać, muszę, bo inaczej się uduszę! :-)) I jeszcze angażuję w to biednego małżonka.
    Dominika ma pięknie, dobrze, że stół powędrował z salonu pod ścianę, teraz jest świetnie!

  2. Ładnie, tylko te mieszkania są takie wszystkie do siebie podobne.. Już nie wiadomo, czy to domsli, czy moniki lenarczyk, czy jeszcze którejś z instamam.. niby unikatowo, a wszystko na jedno kopyto..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama