Ładne sklepy, Różne

Pikinini

More than toys, mówi sklepowe hasło i patrząc na to, co możemy w nim znaleźć, wiemy, że jest to obietnica z mocnym pokryciem.

To miejsce świetnie sprawdzi się dla rodziców, chcących rozwijać pasje swoich dzieci. Znajdziecie tu zabawki, przywożone z całego świata, tworzone przez artystów, i ludzi z dużą wrażliwością na potrzeby małych odbiorców. Otwartość na świat, poznawanie innych kultury i budowanie zainteresowań, przyświeca twórcom sklepu w budowaniu oferty. Szczegółowy opis produktów, zdjęcia, a także segregacje na kategorie ułatwią wam podjęcie decyzji.

1. Dziesięć elementów, a tyle możliwości. Drewniano- tekstylna układanka z pszczółką i ślimakiem pobudzi zmysły i wyobraźnię. Zadziała na małą motorykę i zatrzyma uwagę dziecka na dłuższą chwilę.

2. Macie drzewo w ogrodzie? Przylatują drozdy? Sprawcie mu budkę lęgową. Ptaszek znajdzie bezpieczne miejsce, a wy będziecie mieli okazję zabawić się w ornitologów. Tylko ciii, nie przeszkadzajcie.

3. Ten, wykonany z drewna kauczukowego, rumak gotowy jest ruszyć w bezpieczną podróż, z najmłodszym nawet jeźdźcem. Ma oparcie i barierkę ochronną, które można zdemontować, kiedy dziecko lepiej osiądzie w siodle.

4. Zabawa w nawlekanie ćwiczy koordynację ruchową i sprawia mnóstwo przyjemności! Ten zestaw, zawierający kilka rodzajów malowanych koralików o różnych kształtach, zawieszki, koraliki z literkami i kolorowe gumki, zapakowany w praktyczne pudełeczko – to strzał w dziesiątkę.

5. Paszczak szuka domu. Najlepiej takiego, w którym lubi się Muminki. I przytulanie. I opowieści do poduszki. I wspólne wyprawy po wiosenne przygody.

6. Wykonany z drewna kauczukowego aparat ma ruchomy obiektyw – kalejdoskop. Łapane przez niego kadry, są zupełnie niezwykłe. Ciekawie jest spojrzeć na świat inaczej, a zabawa w fotografa jest super.

7. Ta wieża, poszczególne elementy wykonane są z drewnianej sklejki, może mieć aż 104 cm. Robi wrażenie. Do tego pokazuje zwierzątka, ich nazwy w języku angielskim cyfry, i kropki do liczenia. Nauka przez zabawę gwarantowana.

8. Małpka Pan Nilsson, ulubieniec Pippi, z pewnością skradnie serce wielbicielki ich przygód. Miękkich maskotek nigdy za wiele, bo któż nie potrzebuje się przytulać?

9. Zestaw do hodowli motyli, to nie tylko zabawa, ale również nauka i lekcja odpowiedzialności. Przez kilka tygodni czekać będziecie aż gąsienice przeobrażą się w motyle. Będziecie musieli zadbać o ich dobre warunki  i bezpieczeństwo. Podarujcie światu kolorowe motyle.

10. Podglądacz owadów, to plastikowy pojemnik z dwoma 3-krotnie powiększającymi lupami. Wybrane owady lub rośliny, czy minerały możecie poznać z naprawdę bliska. Tylko wypuście je potem na wolność.

1. Drewniane banjo, to instrument niezbędny przy utworach muzyki country. Przy każdych innych okaże się zapewne równie niezastąpione, bo jego dźwięk spodoba się dziecku od pierwszego szarpnięcia struny.

2. Żółty portfelik z Pippi,wykonany z łatwego w czyszczeniu materiału, z zamykanymi kieszonkami, to fajna rzecz dla dzieci, które dostają już kieszonkowe. Dodatkowo, dynda przy nim przywieszka z figurką Pippi, może trudniej będzie go zgubić.

3. Macie przy stole wielbiciela klocków Lego? Trudno mu się rozstać ze swoimi konstrukcjami, a przez to skupić na obiedzie? Tadam! Ten klockowy zestaw sztućców jest rozwiązaniem waszych bolączek.

4. Któż nie pokocha kieszonkowego misia? Jego nieporadny wyraz twarzy rozczula, a rozmiar sprawia, że nie chce się i nie trzeba z nim rozstawać w żadnej sytuacji. Przyjaciel for ever, został wykonany ręcznie.

5. Figurki: Pippi piratka, Tommy i Annika mają tylko 8cm. To idealny wzrost, by zamieszkać w domku dla lalek. I by schować się do kieszeni, plecaka, albo maminej torby, i ruszyć w świat w poszukiwaniu przygody.

6. Co się dzieje w środku jabłka, albo pomidora? Czy tam ktoś mieszka? Skoro warzywa i owoce są takie zdrowe, to muszą mieć ciekawe życie wewnętrzne. Książka „Przekroje: owoce i warzywa” zdradza wiele sekretów.

7. Przejażdżka drewnianym wózkiem – to dopiero frajda! Można wykorzystać go do transportu dziecka, piknikowego ekwipunku albo zabawek. Świetna zabawka do ogrodu.

8. Silikonowe wiaderko ma wyjątkowe umiejętności zwijania się i nie zajmowania miejsca. Jest trwałe i nietoksyczne. Do tego, jak to wiaderko, wykorzystywać je można na sto sposobów. Teraz absolutne spacerowe must-have.

9. Kolorowa parasolka z Muminkami, sprawi, że każdy deszcz będzie wesołą zabawą. Przy skokach przez kałuże, też okaże się niezastąpiona, zupełnie jakby dodawała skrzydeł.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama