o nas

Zainspirowane przez dzieci.

Z prywatnych poszukiwań wyprawki idealnej, a także z naszych internetowych znalezisk i estetycznych fascynacji narodził się w 2009 roku blog ładnebebe. Rósł z naszymi potrzebami i zmieniał się dzięki zainteresowaniu czytelników. Rynek artykułów dla dzieci i rodziców rozwinął się niesamowicie – dziś zamiast przaśności i szarzyzny mamy dostęp do większości kreatywnych zagranicznych produktów i z radością doczekaliśmy się polskich producentów, których pomysły zaskakują jakością i świetnymi wzorami.

Dziś ładnebebe trzyma rękę na pulsie i pisze o najciekawszych rozwiązaniach. W naszym przewodniku znajdziecie to, co nowe, świeże i ciekawe. Piszemy o tym, co nas zachwyciło, i tym, co sprawdziło się w domowej praktyce.

ładnebebe to także miejsce, gdzie poznacie prace zdolnych twórców – projektantów, fotografów czy ilustratorów. Jesteśmy pod wrażeniem, kiedy dorośli potrafią wejść w magiczny świat dziecięcej wrażliwości, by potem czarować naszą codzienność. Nasze odkrycia i fascynacje opisujemy, by móc się nimi podzielić z innymi rodzicami, i mamy nadzieję Was ładnie zainspirować.