inspiracje, Zakupy

Nowości w Mamissima

Dziś przedstawiamy Wam kolejne marki, które w tym tygodniu pojawiły się w Mamissima w ramach #nowościwmamissima. Znajdziecie tu coś na nudę, dla zdrowia i do codziennej pielęgancji dla Waszych dzieci. Jesteście ciekawi co nowego pojawiło się w sklepie? Zapraszamy na nasz przegląd!

Milaniwood 

Sezon na dłuższe przesiadywanie w domu trwa w najlepsze. Wiadomo – dzieciaki po pewnym czasie dopada nuda, a my zastanawiamy się, jak uatrakcyjnić im ten czas. Milaniwood to drewniane gry, klocki i zabawki zręcznościowe produkowane w kameralnej włoskiej pracowni z rzemieślniczymi tradycjami.

Rozwijają wyobraźnię, wspierają kreatywność dziecka, a nas rodziców cieszą minimalistycznym dizajnem. W 100% ekologiczne, 100% organiczne, 100% naturalne, 100% kompostowalne czyli ulegające biodegradacji! Z nimi słowo nuda możemy wykreślić z naszego słownika.

Wszystkie nowości Milaniwood w mamissima znajdziecie TUTAJ

Close 

dzieli się z nami wiedzą i doświadczeniem, pokazuje jak żyć w zgodzie z naturą, jak odnaleźć swój instynkt, który tyle nam podpowiada, a którego czasami w ogóle nie chcemy słuchać. Wielorazowe pieluchy Pop-in są autorskim pomysłem Martine, mamy trójki pociech. Do tego sporo akcesoriów : śliniaki, maty do przewijania i fartuszki.

Wszystkie nowości Close w mamissima znajdziecie TUTAJ

Rivere 

Ten nawilżacz powietrza to nie tylko oryginalny design i najwyższa jakość wykonania, ale funkcjonalne urządzenie, pozwalające dostosować poziom wilgotności w pomieszczeniach do zalecanego dla człowieka poziomu. Zapewni komfort oraz dobre samopoczucie wszystkim domownikom, a niezwykły kształt nawilżacza może stanowić znakomity dodatek dekoracyjny do wystroju wnętrza. Pamiętamy przecież, że zdrowie jest najważniejsze!

 

Wszystkie nowości Rivere w mamissima znajdzie TUTAJ

Bebe-jou 

to świat, w którym najważniejszą rzeczą jest dawanie dziecku wymarzonego startu w życiu, dbając o jego komfort i bezpieczeństwo w początkowej fazie rozwoju. Od 1949 roku firma z najwyższą starannością produkuje szeroką kolekcję wanien i produktów dla dzieci. Jeśli właśnie oczekujecie nowego członka rodziny, koniecznie sprawdźcie bogatą ofertę produktów tej holenderskiej marki!

Wszystkie nowości Bebe-jouw mamissima znajdziecie TUTAJ

Ekoala 

to włoska firma produkująca gryzaki, kubeczki, sztućce i zestawy obiadowe wykonane w 100% z BIOplastiku. Wesołe kolory ucieszą dzieci, a jakość wykonania rodziców. Nas zachwyciły uchwyty na śliniak – wystarczy, że w zasięgu ręki będziemy mieć chusteczkę, serwetkę lub kawałek papieru i jeden uchwyt, aby ten duet przekształcić w praktyczny śliniak. Genialne!

Wszystkie nowości Ekoala w mamissima znajdziecie TUTAJ

W kolejnym tygodniu, czekają nas następne nowości w mamissima. Bądźcie czujni.

Zerknijcie też do naszej selkecji, gdzie znajdziecie nasze ulubione produkty spośród nowości w mamissima.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama