kolekcje, Moda

OX Wear wiosna / lato 2017

Doskonale wiemy, że czujecie nadchodzącą wiosnę i tak jak my przebieracie nogami, aby zobaczyć co takiego przygotowały dla nas i naszych dzieci nasze ulubione marki z rodzimego podwórka. Dziś przedstawiamy Wam kolekcje ss2017 polskiej marki Kółko Krzyżyk, która kolejny sezon zaskakuje nas oryginalnością i niesztampowym podejściem do dziecięcej mody.

Przeglądamy lookbook i bardzo cieszymy się ilością kolorów i pięknych, autorskich wzorów wykorzystanych w najnowszej linii marki! Nudę odkładamy na bok i zacieramy ręce, na kolorystyczną bombę, jaką przygotowało dla nas OX w tym sezonie – zobaczcie sami!

Nowa kolekcja OX Wear to mix kolorów, delikatnych tkanin,czarno -białych geomtrycznych i kwiatowych wzorów. Ubrania na wiosnę/ lato zainspirowane Japonią są multi kolorowe i bardzo wesołe. Poza flagowym produktem marki, czyli znaczkom kółka i krzyżyka utrzymanych w stylistyce b&w; znajdziemy w niej patterny kwiatowe i tradycyjne japońskie motywy zwierzęce jak sum, czapla, czy tygrys – zwierzęta, które w kulturze japońskiem symbolizują długie, szczęśliwe życie.

Kolekcja powstała właśnie w takiej filozofii i jak mówi założycielka marki – Ola Lipska – nosi ona nazwę Ikigai, co w tłumaczeniu oznacza „powód, by wstać rano”, by cieszyć się życiem i czerpać radość z każdego dnia.

W najnowszej linii marki znajdziemy ubrania o prostej, ale wyrafinowanej formie, tworzące idealnie zbilansowaną, harmonijną kolekcje, której dopełnieniem są właśnie kolory i wzory zaczerpnięte z japońskich wpływów.

Sukienki, tshirty, spodnie i szorty to baza kolekcji. Dopełniają ja dodatki w postaci chust i opasek. Naszą uwagę szczególnie przykuwa spódnica i kombinezon, które chętnie nosiłybyśmy w wersji dla mam!

Autorami genialnej, radosnej sesji jest duet Pauliny Kani i Piotra Półtoraka. Za stylizacją stoi Joanna Kuchta, a scenografią Ula Kaczmarek, która spisała się tu na medal – wyjątkowo urzeka nas wykorzystane w zdjęciach origami – krewetki i wpięte we włosy sushi – mistrzostwo w każdym calu!

Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda praca podczas sesji, koniecznie obejrzyjcie filmik Krzysztofa Królaka. Gwarantujemy Wam dużą dawkę koloru i uśmiechów!
Modele: dzieciaki z agencji HiHello : Nina, Misia, Marysia, Julia, Ernest i Eryk.

Leave a comment 2 komentarze

  1. Niesztampowe podejście do mody, genialne. Świetne zdjęcia. Kolekcja pasuje do charakteru moich łobuzów ^^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama