marki, Wizytówka

Nowa kolekcja Lola y Lolo

Kochamy się w minimalizmie, ale pojawiają się takie przedmioty, które uruchamiają w nas tęsknoty za światem bogatym w drobiazgowe piękno. Maleńkie, powtarzalne detale wzoru, pompony, tasiemki, frędzle... Tak, kochamy się w minimalizmie, ale potem widzimy najnowszą kolekcję Lola y Lolo i czujemy, że potrzebujemy więcej. Kobieta, przecież zmienną bywa...

Pamiętacie naszą wizytę w domu Anety, współtwórczyni marki Lola y Lolo? Zajrzyjcie tam, a od pierwszego zdjęcia, zrozumiecie o co nam chodzi. Kolorowe łączki, zasypane drobniutkim kwieciem, wprowadzają do wnętrz ciepło i serdeczny galimatias. Wystarczą: jeden, dwa produkty, by stonowane, harmonijne wnętrze, nabrało wesołego rumieńca. Jeśli zdecydujecie się na kilka, rozumiemy jak trudno o umiar w tym przypadku, ożywicie dom feerią barwnego światła, którego tak bardzo nam teraz brakuje.

Najnowsza kolekcja Lola y Lolo, inspirowana jest zimową wyprawą do Japonii. Same ostatnio czerpiemy z kwitnącej wiśni, dlatego nie mogłyśmy się doczekać prezentacji wzorów o orientalnym charakterze w odsłonie jesienno-zimowej.

Poduszki i kołdry zakwitły. Pełno na mnich maleńkich kwiatów, pnących krzewów i schowanych w nich ptaków. Do tego, podbijające klimat boho, wykończenie: grube, miękkie frędzle i mało dyskretne, wybuchające kolorem pompony. Kontrastujące tasiemki, nie tylko chcą wpaść w oko, ale podbijają jeszcze główny print. Duet idealny, pląsający ze sobą w czułej tonacji.

Wszystkiego chce się dotknąć, bo już na pierwszy rzut oka widać, że tkaniny, z których powstała kolekcja, nie są przypadkowe. Wyszperane w krajowych i zagranicznych butikach, najwyższej jakości, miękkie, ciepłe,  piękne tak bardzo, że słowa stają się zbędne. Wystarczy spojrzeć.

Kolekcja, jak wszystkie poprzednie, uszyta została w Polsce. Założycielki marki szanują pracę ludzi, którzy tworzą ich produkty. Może w tym tkwi tajemnica marki. Jest pięknie, a to możliwe tylko przy doskonałym wykonaniu.

Processed with VSCO with a6 preset

W kolekcji znajdziecie: koce, pościele, poduszki. Na koniec mamy dla was niespodziankę. Od dzisiaj, przez 48h godzin, trwa przedsprzedaż w sklepie Lola y Lolo. W tym czasie na wszystkie produkty tej marki, mamy dla was rabat 20% na hasło: brylińska.
Zamówienia kierujcie na adres: info@lolaylolo.com.

autorka zdjęć: Marta Brylinska

zdjęcia zostały wykonane w Kwaśnym Jabłku.

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama