Nord Design w twoim domu

Kupujemy, urządzamy.

Minimalizm i bliskość z naturą urzekają ludzi z całego świata. Piękny detal bywa kluczem do klimatu wnętrza. Szukacie czegoś wyjątkowego? Klikamy na zakupy!

Projektanci marek dostępnych w sklepie Nord Design bogactwo formy i materiałów oczyścili z pełnej przepychu ekstrawagancji i sprowadzili do interesującej prostoty. Mniej znaczy w tym przypadku wszystko, co najlepsze. Całe szczęście, styl nordic jest dla nas na wyciągniecie ręki, na kilka klików, wystarczy wpisać adres internetowego concept store’u Nord Design i wybierać wśród doskonale wyselekcjonowanych przedmiotów. Nie musicie martwić się, że na wprowadzenie nowej wizji potrzebujecie dużo czasu, wszystko, co widzicie na stronie, jest dostępne w magazynie i szybko znajdzie się u was. Spójrzcie na rzeczy, które zmienią wasze wnętrza.

*

Akcenty od Bloomingville 

Kilka drobiazgów i pokój nabiera nowego charakteru. Lubimy taką zabawę akcentami, bo wielkie zmiany bywają dla nas kłopotliwe i ciągle odkładamy je w czasie. Przemalowanie pokoju? Może wystarczy ubrać ścianę w klimatyczną nastroszoną ozdobę albo półkę, czy całą kombinację półek, które swoją formą zachęcają do zabawy. Nie do przecenienia jest oświetlenie wnętrza. Nowa lampa stołowa to szybka i wyjątkowo duża metamorfoza. Tak niewiele, a zmienia wszystko. Z marką Bloomingville nie da się zbłądzić.

Więcej propozycji od Bloomingville znajdziecie tu

*

House Doctor zadba o dobry nastrój

Stół jest centrum rodzinnego życia. Wspólne posiłki, odrabianie lekcji, rysowanie, rozmowy – lubimy te chwile, w których zbieramy się razem. Wygodne krzesła pokryte ekologiczną skórą wydłużą te momenty. Łatwo wam będzie utrzymać je w czystości, co jeszcze przez długie lata może okazać się kwestią całkiem istotną. Odpowiednie lampy, które oświetlą stół i te chwile, kiedy jesteśmy razem, zawsze mają duże znaczenie. Wisząca Molecular nada miejscu industrialnego charakteru i stanie się najciekawszym elementem wystroju, przy niej wszystko inne może pozostać stonowane i klasyczne.

Sznur żarówek powiesicie tam gdzie trzeba bez większego wysiłku, a postawiona na stole lampa Note rozproszy mrok długich popołudni i wieczorów, tak jak świeże kwiaty. Te zawsze ożywiają wnętrze i są szybką zmianą kolorystyczną, wstawcie je w wazon Ruka, jego surowe betonowe oblicze podkreśli piękno natury. Powieszony na ścianie organizer Mesh będzie pomocnikiem lub oryginalną ramą na wybrane grafiki czy ulubione zdjęcia, wszystko zależy od waszych potrzeb i fantazji.

Więcej przedmiotów od House Doctor znajdziecie tu

*

Chcemy trochę lata z Madam Stoltz

Dosyć utyskiwania na zimę, lato to stan umysłu i jeżeli wprowadzicie do domu odrobinę wakacyjnego klimatu, łatwiej wam będzie doczekać słonecznych dni. Zieleń w mieszkaniu działa kojąco, im większą stworzycie kompozycję, tym większa będzie jej siła. Minimalistyczna forma metalowych doniczek pomoże wam w urządzeniu zielonego zakątka. Jeśli ktoś powiedział, że hamak w pokoju to zły pomysł, wniosek nasuwa się szybki: ma niewielką fantazję, my nie widzimy żadnych przeciwwskazań. Kosze z konopi i aksamitne poduszki to duet stawiający kropkę nad i. Wygodnie się umośćcie i rozkoszujcie się swoim światem.

Więcej dodatków od Madam Stoltz znajdzieci tu

*

Bajki od Mrs Mighetto

Bajkowe plakaty do złudzenia przypominają oryginalne akwarele. Galeria niecodziennych postaci ze specjalnymi zdolnościami stanie się piękną ozdobą ścian nie tylko pokoju dzieci. Wybierzcie swojego mieszkańca Tovoli lub zgrupujcie ich w większym towarzystwie. Subtelna paleta kolorystyczna odnajdzie się w wielu wnętrzach, nie narzucając swojej obecności, a tylko dyskretnie mrugając ze ścian.

Plakaty od Mrs Mighetto znajdziecie tu

*

Jimmy Cricket lubi grać pierwsze skrzypce

Na koniec propozycja dla tych z was, którzy drobne zmiany mają w małym paluszku i potrzebują czegoś większego. Na przykład więcej kwiatów albo leśnych zwierząt ufnie wychodzących z gęstwiny lasu. Jimmy Cricket zaprasza do współpracy swoich ulubionych artystów i udowadnia, że ściany mogą być najpiękniejszą dekoracją domu, każda opowiadająca inną historię. Wybitne solistki, które minimalizm mają za nic, i z rozmachem wprowadzają retro klimat.

Tapety Jimmy Cricket znajdziecie tu

 

Czego potrzebujecie, dużych czy małych zmian? Niezależnie od odpowiedzi, zajrzycie do Nord Design, znajdziecie tam wyjątkową selekcję dostępnego od ręki wzornictwa.

*

Opracowanie: Paulina Filipowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.