inspiracje, Zakupy

Nocne nawilżenie z Mixa

Ciepłe promienie słońca, delikatne powiewy wiatru niosące morską bryzę to wspomnienia letnich miesięcy, ale też niezwykle szkodliwe czynniki zewnętrzne działające niekorzystnie na skórę wrażliwą. Jak jej pomóc, aby wróciła do formy sprzed wakacji?

Mixa – ekspert w zakresie pielęgnacji skóry wrażliwej stworzył linię Hyalurogel i wyciąga pomocną dłoń w stronę delikatnej cery, szczególnie narażonej na działanie niekorzystnych bodźców, uszkadzających delikatną warstwę rogową. Ta zaś przy swojej ogromnej wrażliwości jest jeszcze bardziej narażona niż skóra normalna. To w konsekwencji przekłada się również na utratę wody w nocy, poprzez naruszoną warstwę ochronną w ciągu dnia. Brak odpowiedniego nawilżenia powoduje zanik jędrności i wiotkości skóry, czego następstwem jest powstawanie zmarszczek mimicznych twarzy. A tego nie chcemy! 

W tej linii kosmetyków specjalistą w nocnym nawilżaniu jest krem-maska Hyalurogel Noc. Jego innowacyjna formuła tworzy na skórze warstwę ochronną, która zapewnia odpowiednie nawilżenie. Kwas hialuronowy i odżywczy olejek z lnicznika siewnego połączone ze sobą w formule kremu-maski wygładzą skórę i sprawią, że stanie się ona elastyczna i pełna blasku, a efekt ściągnięcia – który oznacza, że jest odwodniona i wrażliwa – zniknie na dobre. Efekt? Młodszy i zdrowszy wygląd cery.

Skóra wrażliwa nie śpi, a my możemy podarować jej pomoc i wsparcie. Nawilżenie z Mixa Hyalurogel Noc to gwarantowany precyzyjny dobór składników aktywnych i ich wysoka skuteczność działania w drodze do regeneracji, o której nie powinnyśmy zapomnieć, zarówno w dzień, jak i w nocy.

*

Więcej o kosmetykach Mixa z linii Hyalurogel przeczytacie tutaj.

Opracowała: Marta Szczepanik

Zdjęcia: Lidia Dzwolak 

Leave a comment 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama