Moda, ubieranka

Nigdzie nie idziemy!

Ile razy słyszycie te groźne słowa, drodzy rodzice, w kluczowych momentach dnia? Tak na pięć minut przed wyjściem do przedszkola, pracy, teatru, na imieniny babci?

Stanowcza odmowa opuszczenia domu świadczy o sile charakteru bohaterek, z którymi mamy dziś do czynienia. Dwie czarujące córeczki Malwiny, Nadia i Gaja, w porozumieniu ze sobą i w opozycji do całego świata, postanowiły zostać w domu. Słońce już wyszło zza różowej chmurki i zaprasza na dwór, ale one w ciepłych czterech ścianach dziś się będą bawić i przebierać, w czym pomogą wiosenne i letnie ubranka ze sklepu Little Bandits. I co takim zrobisz?

Superdziewczęce bluzy z aplikacjami, otulające swetry i spodenki z falbanami, całe w lśniących drobinkach, to najnowsze propozycje marki MarMar Copenhagen i Bonheur du Jour. Obie ulubiły sobie lekkość i pastele, dlatego tak dobrze komponują się z dziewczyńskimi kącikami Gai i Nadii, wiklinowym fotelem i łóżeczkiem ze szczebelkami. Luźne piżamowe spodnie to świetna wymówka, żeby trochę dłużej zostać w łóżku.

Słodycz o poranku jest wskazana, bo i też łatwo spalana, ale dobrze jest ją czymś równie nęcącym równoważyć. I w tej roli spiszą się niebieskości, granaty i paski. Motywy marynistyczne robią cały look, co pewnie doskonale wiecie. Narzucając na kilkuletnie plecki pasiastą koszulkę mamy pewność, że zatrybi w każdym zestawieniu.

Na co stawiacie w wiosenno-letnim sezonie: pastele czy paski?

*

Zdjęcia i aranżacje: Malwina/@nanuszka.pl
Tekst: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama