Moda, sesje

Na wagary!

Wiemy, że to niewychowawcze, ale chodźcie z nami na wagary! No po prostu czasem trzeba sobie odpuścić, poszaleć, ponudzić się i nacieszyć skradzionym dniem. Pamiętacie to uczucie? Że się wygrało, prawie jak los na loterii i tę ulgę, że dziś nie musimy się starać i trzymać zasad.
Nie ma sztywnych reguł, rządzi radość, ma być tak jak lubimy najbardziej: wygodnie i uroczo, zabawnie i przewrotnie.

Ale zanim… ścieżka dźwiękowa:

i możemy lecieć!

Mieliście ciocię, która pozwalała na więcej? Młodszą siostrę mamy która była wyluzowana, nosiła świetne ciuchy i patrzyliście na nią z podziwem i lekką zazdrością? Czemu mama nie jest taka … luźna. A może to był brat taty, który grał w zespole rockowym i palił papierosy na balkonie na rodzinnych imprezach, zwiedzał świat i miał milion historii, których słuchaliście z otwartymi szeroko oczami?

To właśnie do nich uciekamy na te wagary razem z Heleną i Lilą. Będziemy szperać w płytach, głośno śpiewać, grać w klasy na środku salonu i łazić po parapetach i gdzie tylko przyjdzie nam do głowy! Wyciągniemy pamiątki z dalekich podróży i będziemy objadać się lodami. Jak wagary to wagary.

dscf0436-edit

dscf0463-edit

Skórzana kanapa vintage, koce, poduchy i lenistwo. Helenka i Lilka nareszcie mogą do woli przeglądać dorosłe magazyny z wielką modą, śmieją się i komentują co by włożyły, a co nie.

dscf0506-edit

dscf0491-edit

Helena: niebieska koszulka i sztruksy The Animals Observatory // zielona kamizelka The Animals Observatory // Lila: ogrodniczki i bluzka The Animals Observatory 

Całe mieszkanie jest nasze, możemy wszystko i tak panuje tu luźna atmosfera, dużo światła wpada przez wielkie okna, dużo miejsca pozwala poszaleć wyobraźni. Dziewczynki wpadają do następnego pokoju, czas na płyty, tańce i śpiew! Dziś wolno nam wszystko.

dscf0587-edit

dscf0730-edit

dscf0777-edit

Lila: bluzka Nobonu // spódnica Tocoto Vintage // gruby szary sweter Tocoto Vintage // Helena: sukienka w paski Tocoto Vintage // granatowy sweter Tocoto Vintage 

Mama nie pozwala skakać na kanapie w salonie? Nie? A tu rządzą całkiem inne prawa, tu wręcz trzeba poćwiczyć – im wyżej tym lepiej. Gdybyście nie wiedzieli mieszkanie z mnóstwem zakamarków i niekończących się drzwi jest stworzone do zabawy w chowanego. „Teraz nikt nas nie znajdzie!„.

dscf0801-edit

dscf0806-edit

dscf0836-edit

Zagrajmy w klasy, taśma w ruch i kleimy na podłodze kolejne cyfry. Przestawiamy wielkie donice z roślinami i robimy miejsce. Lila i Helenka łapią chwilę oddechu w kapeluszach przywiezionych z Azji marząc o dalekich podróżach. Zrobiło się sennie, marzenia wiszą w powietrzu.

dscf0974-edit

dscf0980-edit

dscf0987-edit

Lila: bluzka Nobonu // spodnie Nobonu // sweter Louise Misha // Helena: spodnie Nobonu // bluzka The Animals Observatory // bluza Nobonu  

Chyba czas się już zbierać? A tyle jeszcze chciały zrobić, czas płynął szybko, a jeszcze nie zajrzały wszędzie, nie przymierzyły wszystkich kapeluszy, nie skakały z każdego fotela. Dziewczynkom wcale nie chce się wracać do domu, jeszcze by zostały, mają sporo pomysłów na kolejne zabawy.

dscf1045-edit

dscf1123-edit

dscf1155-edit

Lila: sukienka Wolf&Rita // podkolanówki Collgien // Helena: sukienka Tiny Cottons // legginsy Nobonu

Pora do domu, żeby nikt się nie zorientował, że nas nie było dziś w szkole. Na drogę jeszcze lody i uciekamy.

dscf1242-edit

Lila: futerko Bobo Choses // sweter The Animals Observatory // plecak Bobo Choses // spódnica The Animals Observatory // bluzka The Animals Observatory // Helena: kurtka // sukienka Tiny Cottons // legginsy Nobonu // buty Mrugała 

Zdjęcia: Paulina Pajka
Stylizacja: Dominika Kurska
Modelki: Lila i Helena
Współpraca: Marta Jerin
Ubrania: sklep Misslemonade, Nobonu, Bananaz.pl
Buty: Mrugała

 

Leave a comment 1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama